ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 22 октября 2014
Секс - заради кар"єрного росту!
Навіть не знаю чому пишу......можливо для того щоб просто виговоритись,так як привикла всі проблеми і ситуації вирішувати з чоловіком на пару....але це аж ніяк не те,чим можна з ним поділитись(((Ситуація наступна: мені 27,маю хорошого чоловіка, донечку, живемо в не великому місті,(правда на зйомній квартирі) маю досить гарну роботу,з не поганою ЗП, працюю вже 1,5 року, але нещодавно сталось наступне....Є у нас шеф,який має фірму в якій я працюю, і ще декілька фірм ,і ресторанів ,і т.д.....тобто людина не бідна і дуже впливова,депутат Обл. ради,в минулому начальник величезної митниці, так от , ще від початку роботи,я помітила,що він досить приклонно до мене ставиться,завжди посміхнеться,поцікавиться як справи,і т.д.(з іншими він менш "любязний"), нещодавно він попросив мене і ще одну працівницю допомогти у нього на дачі накрити стіл,так як на нашу фірму приїхали німці по роботі,і він хотів їх прийняти там, ми все зробили, німці поїхали,він разом з ними, ми вже з колегою хотіли їхати Додому,тут він телефонує,каже не їдьте самі,я зараз по васвернусь,і сам вам завезу,колегу завіз.....а до мене почав загравати, без рук, без нахальних приставань, просто сказав,що хоче мене запросити,хоче провести час зі мною, і т.д., я спригнула на те,що чоловік дома,я вже сказала,що їду, доня не ляже без мене , короче кажучи відбрехалась,але він сказав,щоб я подумала над цим(( Він з тих хто любить погуляти, але не з усіма підряд..... просто всіма фірмами і бізнесами які він має керують жінки,і підозрюю,що з ними він і спить,з нашою керуючою це 100%,я майже впевнена,що якщо я погоджусь на це,то не вдовзі я буду не просто бухгалтером, знаю,що допоможе вирішити багато питань в мат.плані, але як морально себе далі поважати за це? Як чоловікові в очі дивитись? Я не скажу,що святіша святих і така скромниця-заучка,ні, я завжди користувалась популярністю в чоловіків,але ніколи цим не користувалась.......як би ви поступили на моєму місці?
ZaRaZa• 22 октября 2014
ви жартуєте? кидайте ту роботу і бережіть чоловіка і донечку! і тіштесь, що у вас є гарна сімя яка вас любить і кому ви потрібні, то анйбільший ваш скарб?
зіпсуєете життя і не буде вороття..бережіть сімю і остерігайтесь того бруду. Щастя ні за який кошт не купиш, а гроші - хіба воно того вартує? це болото
ПростоБелка• 22 октября 2014
если мужа действительно любите и дорожите отношениями то не соглашайтесь.
Infiniti7773• 22 октября 2014
ДАЖЕ НЕ ДУМАЙТЕ СПАТЬ С КАКИМ ТО ЗАЖРАНЫМ ДЯДЬКОЙ, ВЫ ЧТО У ВАС СЕМЬЯ МУЖ И РЕБЕНОК, ЧТО ВЫ ВСЕ ПРО ДЕНЬГИ ДА ПРО ДЕНЬГИ, У ВАС ЕСТЬ МУЖ ЕСЛИ ВАМ МАЛО ДЕНЕГ ПУСТЬ ВАШ МУЖ СМЕНИТ РАБОТУ, ПОЕДЕТ ЗАГРАНИЦУ РАБОТАТЬ..... НЕ СХОДИТЕ С УМА!!! сЕМЬЯ САМОЕ ДОРОГОЕ, ЧТО ЕСТЬ!!!
Бандитка Сью• 22 октября 2014
о, я знаю про кого ви, теж мала з ним стосунки. але я не одружена. а ви вчинили як бл... і зрадниця, оскільки не сказали ’ви що, я ж одружена’, а сказали ’не сьогодні’.
Чучело сосны• 22 октября 2014
Ой, та ну його, я б не хотіла бути однією з десятків інших, думати, а як дізнається чоловік, а що скажуть колеги... Воно того варте?
Я розумію, якщо справжні почуття, а так...тваринний інстинк і просто бажання попвнити свій особистий список перемог)
Чучело-Мяучело• 22 октября 2014
Представьте ситуацию, что он просто использует вас и не только не сделает руководителем, а уволит. От куда такая уверенность, что он Вам поможет?!
Простоваля• 22 октября 2014
ну оно вам надо....поговорите с начальником и не провоцируйте: одевайтесь скромно меньше косметики.... они ж клюют не на то что вы бухгалтер правда...
Трусы с капюшоном• 22 октября 2014
Без заздрощів і лише по відчуттях - НІКОЛИ б на це не погодилась. Матеріальні блага - це не все, що потрібно в житті. Судячи з усього, це не питання життя і смерті, тому навіть не розглядала би його...
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
• 22 октября 2014
Ответ дляПростоБелка
Люблю,він в мене хороший)
Nadina_911• 22 октября 2014
Вы просто представьте... ну добьетесь Вы своего, получите повышение, материальную выгоду и прочее... Но сможете ли Вы договориться со своей совестью, сможете жить с тем, что эти деньги Вам даются не за Ваш интеллект, труд и важность как специалиста в своей отрасли, а за своего рода ’продажную женщину’, извините за прямоту. А потом, появятся более молодые способные девочки в Вашей фирме, Вы точно уйдете на второй план у этого мужчины и что? ему больше не нужно будет Вас спонсировать, попользуется и бросит...
Автор, думайте головой!
Луковая• 22 октября 2014
Автор, смотрите, вы совестливый человек, вы не простите себе измену. Это разъедает изнутри и отравляет и чувства к мужу, и к дочери. Собой прежней вы уже не сможете быть. Вам такое надо?
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
• 22 октября 2014
Ответ дляЧучело-Мяучело
Впевнена, якщо не погоджусь, то тоді більш ймовірно полетіти з роботи.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
• 22 октября 2014
Ответ дляЛуковая
В тому то й справа, я думаю,що собі сама цього не пробачу....(((просто тут не раз начитаєшся,як дівчата кар’єру роблять, і як виживають, от і задумалась (((
ИзЮмрудная• 22 октября 2014
Автор, Ви так чітко вказали його минулу посаду, що тут вже всі львівські знають про кого йде мова
А на рахунок що Вам робити звичайно що не погоджуйтесь бути слідуючою підстилкою!!!
КапитанльнаЯ• 22 октября 2014
а чоловік ваш не заробляє нормально?
ну як точно знаєте, що з роботи вилетіте, і на сім´ю грошей не буде, то вперед
а чоловік нехай або має товстий гаманець, або буде ходити з рогами
Луковая• 22 октября 2014
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
Ну у кого-то нервы в изоляционной оболочке и приоритеты другие. Они себе и не такое прощают.
Если вам дорога ваша семья и безмятежные, искренние отношения с родными, не пачкайтесь изменой.
Пиу!Пиу!• 22 октября 2014
Ответ дляИзЮмрудная
это не бывший начальник рава-русской таможни, про свадьбу дочери которого тут ссыль кидали?
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
• 22 октября 2014
Ответ дляИзЮмрудная
Я б не була на вашому місці так впевнена))))Я зовсім не Львівська,і навіть не з вашої області)))
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
• 22 октября 2014
Ответ дляПиу!Пиу!
Хочте вірте,хочте ні,але не він))Я далека від Львова,області, а якщо Вас ’насторожує’ моя українська, то це принципова позиція, розмовляю будь де тільки українською!
Пиу!Пиу!• 22 октября 2014
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
Лично меня вовсе на настораживает ваш украинский язык)) Просто девочка выше про Львовскую область удочку закинула, а я , глядя на фото этого ’бывшего начальника’ с женой, почему-то подумала - вот 100% гуляет)))
Эскиз бесконечности• 22 октября 2014
Дело, конечно Ваше. НО, а как бы Вы отнеслись, если бы Ваш муж имел подобные ’отношения’ с влиятельно женщиной, которая бы помогала ему материально и по работе? Вы бы это одобрили? Вас бы сей факт не огорчил? Если это так.. ну тогда Вам бояться нечего, Ваша совесть не будет Вас грызть. И Вы станете очередной любовницей этого мужчины. И в статусе любовницы, Вы уже не будете такой для него ценной, как сейчас.
Для меня дико, даже об этом думать и сомневаться в чем-то. Вы замужем и у Вас отличные отношения в семье. Как можно допускать мысль о таком ?
Фисташковый кокец• 22 октября 2014
Хороший левак, только укрепляет брак.
Тут главное, не стать очередной игрушкой шефа на недолго. Если отношения долговременные,
то почему бы и нет.
Знаю примеры, таких любовных отношений, где по итогу все были только в выиграше.
У него жена и ребенок, у нее муж и дети.
При это они великолепные любовники, мило дорого посмотреть.
Часто даже семьями ездят отдыхать вместе,
да многие знают о их чувствах-отношениях, ну и что с того,
зато все довольны.
Но все зависит от вашего мужа, Вас и ваших чувств, а также отношению к моно-поли гамности;)
Реально сохранить такой баланс, когда все будут в шоколаде.
то почему бы и нет.
зато все довольны.
мААААсквичка• 22 октября 2014
А Ви впевнені, що це дасть дорогу вверх. Може йому свого ’друга’ приткнути просто хочеться. Він же знає, що Ви ймовірно згодні. Я б не зраджувала... Бо потом будете писати тут ’Допоможіть, чоловік покинув!’