Аннуитет• 02 ноября 2014

Chamue платье детское

купили в Германии, так и не носили.. новое , но без бирки.. стоило 30 евро...на 1.5-2годика.. за сколько продать? качество очень шикарное...
автор Аннуитет • 02 ноября 2014
Chamue is the label of Munich-based designer Kathrin Dräger.

Check out her online shop and have a look at her ’Näh!’ (sew!) line of cute little dresses and trousers!

Näh! is a line of clothes designs for girls and boys, each design ships as DIY sewing kit, dresses come at about 30 Euros. The pattern is pre-printed onto the fabric, thread, velcro, pins and detailed instructions are included.

So, won´t you sew one of these sweet things for your little sweetie? Hurry, spring is here!

ТАЗератти• 02 ноября 2014
150 грн.
Сфера влияния• 02 ноября 2014