Ateya• 06 ноября 2014

Єлісовенко Ю.П. "Ораторське мистецтво".- Отдам даром книгу

Отправлю по Новой почте в любой город. Книга новая белые странички, идеально подойдет журналистам или людям смежных профессий, на украинском языке.

О книге:

Містить теоретичний і практичний навчальний матеріал необхідний для постановки дихання, голосу, артикуляції, дикції, орфоепії та інших чинників усного мовлення. Приділяється увага інтонаційній складовій мовлення оратора. Представлено авторську методику постановки голосу й мовлення, а також цілу низку вправ, в яких широко використовуються пісенні, поетичні, інформаційні, аналітичні, художньо-публіцистичні та сатиричні тексти.
Для студентів факультетів журналістики, правознавства, міжнародних відносин, для всіх тих, хто цікавиться ораторським мистецтвом. Може бути рекомендований логопедам, педагогам, вихователям і батькам, які прагнуть розв´язати для себе, своїх дітей чи учнів проблеми, пов´язані з усуненням неорганічних вад мовлення.
volna-a-a• 06 ноября 2014
я бы забрала с удовольствием.а УП вы принципиально не хотите?Может как-то будете там по делам и смогли бы отправить?
автор Ateya • 06 ноября 2014
Ответ дляvolna-a-a
могу, только вам где-то 5-6 дней нужно будет подождать, раньше я врятли буду) если подходит, пишите адрес в личку)
Psyhologist• 06 ноября 2014
с удовольствием заберу