valentynaShev• 07 ноября 2014
Залучення всіх чоловіків до захисту України - Майбутня коаліція домовилася
Представники майбутньої коаліції домовилися у питанні оборони держави
Учасники коаліційних переговорів домовилися визначити противника у воєнній доктрині України, а також державні витрати на оборону
Про це у своєму "Фейсбуку" повідомив кандидат у народні депутати України від партії "Самопоміч" Єгор Соболєв, передає Еспресо.TV.
"Обережно можна сказати, що у нас виходить об´єднуватися навколо ідей. Сьогодні всі учасники переговорів - Блок Порошенко, Народний фронт, Радикальна партія і ми - були одностайні в тому, що треба зробити для оборони: 1. Чітке визнання противника у військовій доктрині з відповідною передислокацією військових частин та підготовки до сутичок саме з армією ворога. 2. Залучення всіх чоловіків до захисту України. 3. Витрачання на оборону мінімум 2,5% економіки", - написав він.
Нагадаємо, партії "Блок Петра Порошенко", "Народний фронт", "Самопоміч" та Радикальна партія домовилися створити новий спільний проект коаліційної угоди. У Парламенті тривають консультації щодо створення коаліції. Як повідомив кандидат у народні депутати В´ячеслав Кириленко консультації щодо створення коаліції продовжаться у суботу
SAKYRA-000• 07 ноября 2014
вчора була вже тема, її швидко видалили...Мені здається, що такого як повна мобілізація не буде....Для цього необхідно оголошення війського стану і т.д.
Karolina81• 07 ноября 2014
А себя депутаты имеют в виду под пунктом №2? Или трепотня языком в Раде тоже относится к ’Залученню всіх чоловіків до захисту України’?
Ответ дляKarolina81
они очень перетруждаются, что Вы. Вон Алексей Порошенко с передовой прямо в Раду передислоцировался
Elenochka33• 07 ноября 2014
Только где они денег возьмут, чтобы полностью всех мужчин Украины обеспечить оружием, одеждой, едой? Сейчас около 100 тыс. людей, привлеченных в АТО, и то не обеспечены полностью. Волонтеры половину делают за государство, а то и больше...
SAKYRA-000• 07 ноября 2014
Ответ дляKarolina81
А депутати не воюють, і їх родичі...Ви не знали?їм тільки сидіти в кабіненах з товстими сідницями і наказувати
Собі вони щось та вигадають
А взагалі все жахливо і невідомо.....
Собі вони щось та вигадають А взагалі все жахливо і невідомо.....
Ответ дляElenochka33
Судя по-всему это проблемы только наших мужей, отцов, сыновей. Договорится не могут, с,..ки, дипломаты хреновы!!
Ответ дляElenochka33
та что их это волнует, мы будем содержать
особисто я не думаю і надіюся що Порошенко не піде на такий крок ... буквально недавно було його інтервю - він чітко говорив що головне не кількість а якість забезпечення ( хоча яка там якість)
думаю якщо це правда - це буде просто знищення нації або це ще одна провокація......
Elenochka33• 07 ноября 2014
Ещё и многих мужчин нужно для начала обучить, а потом уже на войну отправлять
А это тоже деньги.
Ответ дляElenochka33
а это мало кого интересует :-(
У моей сотрудницы сын ушел в армию, обмундирование, обувь, пилотку, погоны и так далее по списку покупали сами.
Ответ дляJuli10
он много чего говорит. Он уже говорил, что вйну на Донбассе завершит за 2 дня, и что ?
Мне очень понравился вопрос, который задала журналистка: Вам нужен Донбасс как территория, или террритория с людьми? Это можно применить ко всей стране
Elenochka33• 07 ноября 2014
Да, я помню, что Порошенко объявлял, что полной мобилизации не будет. Если это не правда - грош цена его словам(((
Ответ дляJuli10
очень надеюсь, что это и впрямь провокация. иначе то, что все с оруием и без пойдут прямо на Раду неизбежно. Майдан тогда будет еще тот, кому охота под градом умереть.