Дона Ко Ко• 07 ноября 2014

Миколу Азарова застрелили на полюванні в Якутії

Замначальника УФМС РФ по Москві Микола Азаров, який є тезкою екс-прем’єр-міністра України, був застрелений на полюванні в Якутії, передають Патріоти України з посиланням на російські ЗМІ.

За словами джерела з правоохоронних органів, Азаров прибув до Якутії з приватним візитом. Під час полювання 5 листопада в місцевості Хариялах-Юрях в 30 км від села Улахан-Ан Хангаласского району республіки стався нещасний випадок.

Друг чиновника, керівник будівельної фірми “МСІТ-Девелопмент” Армен Закарян випадково зробив постріл з рушниці в салоні машини, де перебував замглави столичного УФМС. Від отриманого поранення Азаров помер на місці. Закаряна затримали, проти нього порушили кримінальну справу. Слідчі встановлюють всі обставини події.

Що стосується української аудиторії, то її думки сконцентрувалися далеко від долі нещасного російського чиновника. Пригадаймо, два роки тому Микола Янович Азаров заявляв українській пресі, що він людина не забобонна. А 13-го числа йому взагалі таланить. Однак є безліч людей, котрі обожнюють 13-те число, однак вірять у всілякі інші прикмети. Мабуть всім цікаво було б подивитися на реакцію збіглого прем’єр-міністра України, коли він за вранішнім кофе дізнався про таку новину. Чи не скрикнув він у забобонному страху на кшталт свого боса «Я живий! Я живий». Подібні аналогії можуть викликати острах у самого міцного скептика.
http://patrioty.org.ua/mikolu-azarova-zastrelili-n...
Сижу_и_плачу• 07 ноября 2014
Новая утка?

Светка-пипетка• 07 ноября 2014
у вас ностальгия?
virtuon• 07 ноября 2014
тьфу ты и зачем так расстраивать
Застряла• 07 ноября 2014
Удалено администрацией...
автор Дона Ко Ко • 07 ноября 2014
Ответ дляСветка-пипетка
у вас ностальгия?
це сьогоднішня новина !
Мелочунь• 07 ноября 2014
Омневаюсь,увы
автор Дона Ко Ко • 07 ноября 2014
Ответ дляЗастряла
Удалено администрацией...
Да, я блондинка!• 07 ноября 2014
чушь
Соня-сонятко• 07 ноября 2014
Нафига нам это?

автор Дона Ко Ко • 07 ноября 2014
Ответ дляСоня-сонятко
Нафига нам это?
кому треба кому не треба,якщо вас не цікавить просто йдіть мимо
автор Дона Ко Ко • 07 ноября 2014
Ответ дляДа, я блондинка!
чушь
я теж так подумала ,що це брехня,але хто його зна..
Фенте Фря• 07 ноября 2014
жалко что теска, может готовят народ к тому что и за нашим азировым с яныком скоро прийдут белые медведи в сибири, а за путина не чокаясь. слава Украине!
автор Дона Ко Ко • 07 ноября 2014
це не я придумали а новини http://patrioty.org.ua/mikolu-azarova-zastrelili-n...
Алиса в стране Советчица• 07 ноября 2014
Ответ дляДона Ко Ко
Удалено администрацией...
Вместе с нашей сегодняшней продажной и лживой властью
Соня-сонятко• 07 ноября 2014
Ответ дляДона Ко Ко
Что нам от этой инфы? теперь мы следим за судьбой российских чиновникова?
Светка-пипетка• 07 ноября 2014
Ответ дляДона Ко Ко
Удалено администрацией...
да вы маньячка, вам ружье одолжить?
автор Дона Ко Ко • 07 ноября 2014
Ответ дляАлиса в стране Советчица
там місце для них усіх
А я с косою• 07 ноября 2014
Ответ дляДона Ко Ко
То другой Микола Азаров!!! Снайпер ориентировочки перепутал!!!
Трусиковед• 07 ноября 2014
А я сразу по названию поняла, что будет облом. Должен быть ’Азіров’.

автор Дона Ко Ко • 07 ноября 2014
Ответ дляСоня-сонятко
можливо і колишнім але як не як минулий прем´єр міністр України був
3@йk@• 07 ноября 2014
Як Кушнарьова? Мабуть, теж заважав? На росії це не новина!
автор Дона Ко Ко • 07 ноября 2014
Ответ дляА я с косою
блін,як шкода
Лолита101• 07 ноября 2014
эх..а я уж обрадовалась :(
Соня-сонятко• 07 ноября 2014
Ответ дляДона Ко Ко
так это не он. в статье написано тезка
автор Дона Ко Ко • 07 ноября 2014
Ответ дляСветка-пипетка
да вы маньячка, вам ружье одолжить?
Давайте ,я цим кандидатам пулю в лоб з радістю
OlyaKaftan• 07 ноября 2014
Ответ дляАлиса в стране Советчица
и с сепаратистами раз уж на то пошло
Соня-сонятко• 07 ноября 2014
Ответ дляДона Ко Ко
блін,як шкода
не того убрали?
автор Дона Ко Ко • 07 ноября 2014
Ответ дляСоня-сонятко
так это не он. в статье написано тезка
ну блін,от я ВасяЩось зраділа вирішила поділитись новиною ,а тут зовсім не те що я подумала ,як шкода
Язвочка• 07 ноября 2014
Ответ дляА я с косою
жаль
автор Дона Ко Ко • 07 ноября 2014
Ответ дляЯзвочка
жаль
Блін,думала покликати подруг ,випити шампанського за такий повід,а тут ...ладно вип´ю стакан води