Ясина мама• 06 февраля 2013

Про любов

Із дітьми завжди непросто! Для них доводиться з неймовірними труднощами викроювати убогі хвилини на спілкування, спільні ігри,виховання:адже в батьків завжди купа-купезна справ і клопотів,-а малі впевнені,що світ повинен крутитись навколо них,як планети довкруг Сонця! Але дітей не буває "найгірших в світі"!. Тож якщо вам скажуть,що ваша дитина погана,-знайте:вам у вічі нахабно тичуть,що ви -поганий батько чи мати!Любіть свою дитину,такою,якою вона є!Дитину,котра створює вам проблеми на кожному кроці,любіть устократ більше, аніж дитину покірну і слухняну! Тільки у світлі і тепла і вашої любові ,навіть найгірше за характером і поведінкою дитя здатне перорости з чортеняти якщо й не в янгола,то вже однозначно- в достойну людину.
Велике благо,що дитина живе теперешнім більше,аніж минулим і майбутнім-у дорослому віці вже все навпаки;що вона не пам"ятає зла-його стає дуже тяжко, з кров"ю і м"ясом,видирати з пам"яті вже потім;що радіє життю і сміється, хоча ще хвилину тому її кривдили і били; що любить тільки тому,що любить; що поступається своїми інтересами безкорисливо і всяку кривду прощає легко й щиросердно!
Аноним• 06 февраля 2013