Осторожная• 10 ноября 2014
❤Как украсить стол на школьную ярмарку? ❤
В школе в пт ярмарка в школе. Денежки будем отдавать для участников АТО.
Так хочется собрать больше всех.... тем более у нас 1 класс!
Подскажите пожалуйста, как красиво украсить?
Все будет на украинскую тематику.
Много классов поставят букетики из цветов украинских, каравай.
Нам нужно что-то другое.
Спасибо
Все будет на украинскую тематику.
Нам нужно что-то другое.
Спасибо
Накладная• 10 ноября 2014
Пошукайте яблока в карамелі, швидко, недорого і дуже гарно, смачно і корисно
Интимная• 10 ноября 2014
Скатерть -вышиванка, дети в нац.костюмах с веночками, красивые ценники с элементами вышиванки, например, красивый букет из сухоцветов в глиняном кувшине. Так было у нас.
После шести ни-ни• 10 ноября 2014
У нас тоже было, ценники в виде листочков, хорошо пошел сок, пончики, медовик. Все деньги в АТО отдали. Но я себе еще взяла по завышенной цене, что б денег больше было.
АсобеннАя• 11 ноября 2014
В нас теж була така ярмарка. Всі діти мали принести їжу в глиняному посуді - було дуже гарно. А вчителька принесла великий глиняний горщик з печеною картоплею. Ну і само собою, що всі в українському стилі одягнені. Можна цінники у вигляді соняшників, вінок з калини сплести, серветки і скатертина з вишивкою намальованою.Можна поставити у вазу велику красиву розлогу гілку, а на неї начіплять на ниточках паперових жовто-блакитних ангеликів, вони елементарно робляться з дешевих серветок(або журавликів) - такого ні в кого не буде, на відміну від букетів.
А особисто ми пекли хрусткі рогалики з горіхово-абрикосовою начинкою.