Как вы думаете, если создать сайт на интересную тему, но на украинском языке, он будет популярен и будет ли у него хорошая посещаимость?
Fashion girl• 07 февраля 2013
Ответ дляTan i
Написала запит в Бориспіль, ганьба!
Що Ви маєте на увазі?
Прочитайте ще раз мій пост, щоб не поспішати з такими висновками!
KalynkaRosso• 07 февраля 2013
Ответ дляАноним
да кто их купит,периодические издания на украинском языке????????тоже и с интернетом,вас тут 3 человека мечтает,больше любителей мовы нет!
Не потрібно рівняти всіх на себе...
Щодо купівлі на українській мові - я купую постійно, наприклад, журнал Країна. Читаю Уккраїньску Правду. І я така не одна.
Аноним• 07 февраля 2013
Ответ дляАноним
вижу укр. язык - закрываю сайт, если он развлекательный, а не информационный. Мне украинского на работе хватает выше крыши + уроки с ребенком. Русский роднее!
+1000 Тоже закрываю, даже комменты на украинском не читаю если слишком длинные
Аноним• 07 февраля 2013
Ответ дляАноним
А мне показалось, что тут одна западенщина. Я из Киева и хочу сказать, что коренные киевляне русскоязычные! Но понаехало ж сюда
в основном из западной и близлежащих сел и деревень. Вот и противно слушать этот суржик.
+1000!
Sunny_Anny• 07 февраля 2013
Ответ дляАноним
А почему Вы думаете,что население Советчицы не отображает действительность? Или здесь какой-то особый уклон?
100% не презентативно. По возрасту, мат.положению, семейному положению и многим другим факторам.
Уклон да, явно чувствуется - девочки в декрете с детками. На то и КИДстафф )))
Зайдите на юр.форумы - там другая аудитория. На торрентах - третья. И это нормально, но в разрезе страны не показательно.
Sunny_Anny• 07 февраля 2013
Ответ дляАноним
папе Римскому напишите,там еще вас не было
а вас это задело? вы хотите об этом поговорить?
Аноним• 07 февраля 2013
Мне нет разницы на каком языке сайт - главное функциональность и контент. Другой вопрос- целевая аудитория. Если ваш сайт потенциально интересен сугубо украинцам, то выбор языка логичен.
Если же это сайт без явной национальной привязки -то наличием только украинского языка искуственно уменьшите аудиторию посителей с просторов СНГ. Т.к на тер-ии бывшего ссср-у общепринятый межнационаьный язык все же русский.
Sunny_Anny• 07 февраля 2013
Ответ дляДашенька из Киева
А если сайт для заработка, ориентированный на укр.траффик - то это только плюс. Меньше будет отказов по геотаргетингу.
Ответ дляguernica
Девочки, все эти языковые разборки это ужасно :( В Швейцарии 4 официальных языка, и никто не бьет друг другу морды. Жаль, что у нас в стране все сводится к ’или..., или...’ - без вариантов.
дістали вже, чесно кажучи, з своєю Швейцарією. Може ви чули колись про швейцарську мову?
Ответ дляSunny_Anny
ооо... тут такий уклон іноді, аж складається враження, що основний контингент сайту тільки що з швейного пту... тяжко вибачаюсь, кого правда кольне. Людей цікавих, необмежених і ерудованих я вже знаю по ніках. І навіть коли я з ними в різних таборах, то спілкування все одно в рамках. Все інше навіть не хочу озвучувати.
pratavetra• 07 февраля 2013
Ответ дляteddyBear
О, привіт!
А нас тут вже згадували.
Sunny_Anny• 07 февраля 2013
Ответ дляteddyBear
та вы шо!!! тут усе с 2, а то и 3 высшими!!
Аноним• 07 февраля 2013
Ответ дляЛизочек
Я бы так не сказала. Общаюсь в русскоязычной среде, никакого уважения и интереса к украинскому языку люди не испытывают. И это результат исключительно политики навязывания языка. Когда такого ’насаждения’ украинского не было, то людям действительно было все равно на каком языке смотреть фильмы, общаться в учереждениях и т.п. А теперь украинский вызывает некоторое раздражение. Увы...
Особисто в мене ніякого роздратування не викликає та й не помітила я жодного насадження чи примусу. Може розкажете яким чином примушують саме Вас? Свій вибір я зробила свідомо. Якщо маю можливість обирати - то обираю українську. (Мій пост другий в даній гілці).
Аноним• 07 февраля 2013
Ответ дляАноним
Согласна только с тем, что все больше людей стали на нем разговаривать. И знаете зачем? Для того, чтоб дети слышали этот язык с рождения и в саду, школе было легче! Так как сейчас сложно найти школу на русском языке. Исключительно из-за детей!!!многие родители идут на это! А депутаты повторюсь, только на камеру по украински говорят, даже бютовцы и батькивщиновцы, не все, но большинство в жизни повседневной говорят на русском языке) При чем тут бренд, престиж и работа в правительстве? Вообще бред.
Ну, що за маячня? До чого тут діти?
Я свідомо перейшла на українську мову, бо вона моя:
- мова моєї країни,
- мова моїх предків,
- мова, від якої щось озивається в душі.
Читаю російською чи слухаю пісню...і нічого(жодних емоцій, лише зміст), а от якщо почую десь українською - неначе хвилею накриває - МОЄ!!!
Я хочу, щоб в нас була своя мова, своя продукція, свої традиції, тощо - ПРОСТО СВОЄ екскюзивне, не схоже на інше, якісне, гарне, неповторне та неперевершене і лише наше. Те, чим можна пишатися
. Те, чим можна привабити та зачарувати інших
Є наші бренди, котрі відомі в усьому світі - вареники, котлета по-Києвські,...
Тож нехай їх буде більше. Нехай інші знають, що Україна має свою мову. Адже іноземці впевнені на 100%, що наша мова - російська(сама була свідком під час Євро).
- мова моєї країни,
- мова моїх предків,
Ответ дляteddyBear
ага... відкриваєш любу темку на Порадниці і починаєш читати:
вылаживает, извените, борщь, диклорация
і т.д. і т.п. Поганому балеруну самі знаєте, що мішає.
вылаживает, извените, борщь, диклорация
Та это ж не суржик,это результат как русскоязычных в школах укринскому языку учат,что они толком ни украинский,ни русский незнают.
Ответ дляОляля121
Олюся, я тобі хочу сказати, що я теж вчилася в школі, та ще й западенській. Але знаю мову краще, ніж деякі з тих, що вважають її рідною.
Неграмотність і невміння сформулювати свою думку не має ніякого стосунку до незалежності, до примусу вчити чужу мову чи заборони вивчати рідну, а як правило це наслідок байдужості до друкованого слова, до самоосвіти і до навколишнього світу крім своєї власної персони взагалі.
Якби тут зависали мамки, яким 15-20 років, то ця відмазка була би якби не справедлива, то мала би право на існування. Але тут тусуються жіночки років по 25-30-40, так же? А вони вчилися в школі тоді, коли російська цвіла, пахла і по кутах її ніхто не тиснув, як зараз скаржаться - викладали її всім тут присутнім (а якщо не всім, то %%80), незалежно від бажання і два рази на тиждень як мінімум. І ТОДІ не знали її, і ЗАРАЗ не знають. І не тому, що не дозволили їм вчити, а тому, що вибачте на слові, до ср..ки.
п.с. а ще тут є категорія, яка в Росії народилась і виросла і вивчилась. Але грамотність теж десь там... плететься. То їм хто винен?
Аноним• 07 февраля 2013
Ответ дляАноним
Не купую періодику російською мовою, не можу читати дитині казки російською. Нещодавно замовила величезну коробку дитячої літератури - категорично все українською мовою. Коли обирала книги, то хотіла декілька цікавих казок додати, але в наявноті були лише російською мовою - відмовилася навідріз. Шкода лише, що забагато там помилок та слів-суржиків, але я їх виправляю при прочитанні.
Судячи за ’благодарочками’, нас тут 8 таких шанувальників рідной мови
Раджу Вам зазирнути на сайт шанувальників української мови та подивитися на кількість зареєстрованих користувачів, гадаю, Вас це вразить
Аноним• 07 февраля 2013
Ответ дляАноним
Мне вообще без разницы как он говорит, чесслово! Его выступления вызывают у меня улыбку - не более))) Пусть говорит как хочет. Этот прессинг укр языком достал уже. Раньше был выбор, сейчас же благодаря националистам его практически не осталось. А Янык разочаровал только в одном, что сразу не сделал русский вторым государственным.
Хто і яким чином особисто Вас примушує спілкуватися українською мовою? Навіщо подібне взагалі писати? Це ж брехня. Чому мене ніхто не примушує? Чи Ви якась особлива? В чому Вас позбавили вибору? Від мене чомусь вимагали резюме писати російською інакше не приймали. Я в Києві. Тому тепер я принципово пишу українською, бо знахабніли вкрай...Всьому ж має бути межа
Ответ дляteddyBear
Не,Люд,я тебе про школы русских регионов.Сама многократно замечаю,те кто говорит исключительно на русском,а учится в школе украиской с 1-2 час русского,незнают никакого языка.
Дамочки постарше вроде тут грамотные..По-русски
Я и сама,укр понимаю,но каверкать его не стану.
Ответ дляОляля121
Оля, не згодна категорично. Тут взагалі нема дамочок, які б закінчили школу хоча би 2 роки назад. Всі жили в СССР, ходили в таку школу, як хотіли мама і тато. А мама й тато у Східних регіонах переважно хотіли в російську. І вчились російською - від математики і хімії і до мови/літератури. Виходяи з цього мали би знати мову ідеально. Але не знають. Школа тут ні при чому. Вірніше, школа при чомусь, але не кількість годин.
Або я тебе не до кінця розумію )))
Sunny_Anny• 07 февраля 2013
Ответ дляteddyBear
Або я тебе не до кінця розумію )))
ППКС
Не в школе дело. Дело в родителях. Если родители безграмотны (несмотря на качественное советское академическое обучение, которым многие гордятся, в русской школе), то и дети скорее всего будут безграмотными несмотря на язык обучения.
Аноним• 07 февраля 2013
Все як завжди. Коли мова заходе про щось україномовне, то відразу починається колотнеча. Шановні російськомовні громадяни, котрі ненавидять українську мову, от вас же ніхто не чіпав. Звідки скільки ненависті? Знову вас в чомусь обмежуть? Чи може вам замало російськомовних сайтів? Дожилися - в Україні українка запитує дозволу на створення україномовного сайту...
По темі - я цілком Вас підтримую - дійте!!!
Ответ дляАноним
И я поддерживаю! Не кидстаффом единым)))
Украиноязычное население будет радо такому сайту. А кому интересно из русскоязычных-так же будут там общаться,как и тут на сайте!
Svitlanka_SV• 07 февраля 2013
Ответ дляteddyBear
Або я тебе не до кінця розумію )))
Нажаль і я вчилася в російській школі. В той час українська школа в Києві - це щось незвичайне і непрестижне було. Україномовний був лише один клас, і важався він найслабшим ...
Наша сім´я повністю перешла на українську мову. З дітками лише українською. Купуємо лише україномовні видання, казки - лише українською. І не тому, що російську не любимо і щоб у школі було ’легше’, лиш через те, що наша рідна мова - українська. І все це українофобство вже просто дістало.
Доречі, мої свекри, російськомовні. Так і вони почали зі своїми онуками спілкуватися українською:) Важко їм це давалося, але вони у мене молодці :)
Свекор українську мову вчив за творами Лесі Українки..
Сподіваюся мої діти ще встигнуть піти до україномовної школи (остані тенденції в законах щодо мови показують що їх може стати все менше і менше..), і не лише дома, а й зі своїми друзями вони будуть вільно спілкуватися українською на відміну від нас (мене)...
І якщо будуть з´являтися україномовні сайти - звичайно я буду лише рада цьому.