Как вы думаете, если создать сайт на интересную тему, но на украинском языке, он будет популярен и будет ли у него хорошая посещаимость?
Ответ дляSvitlanka_K
Нажаль і я вчилася в російській школі. В той час українська школа в Києві - це щось незвичайне і непрестижне було. Україномовний був лише один клас, і важався він найслабшим ...
Наша сім´я повністю перешла на українську мову. З дітками лише українською. Купуємо лише україномовні видання, казки - лише українською. І не тому, що російську не любимо і щоб у школі було ’легше’, лиш через те, що наша рідна мова - українська. І все це українофобство вже просто дістало.
Доречі, мої свекри, російськомовні. Так і вони почали зі своїми онуками спілкуватися українською:) Важко їм це давалося, але вони у мене молодці :)
Свекор українську мову вчив за творами Лесі Українки..
Сподіваюся мої діти ще встигнуть піти до україномовної школи (остані тенденції в законах щодо мови показують що їх може стати все менше і менше..), і не лише дома, а й зі своїми друзями вони будуть вільно спілкуватися українською на відміну від нас (мене)...
І якщо будуть з´являтися україномовні сайти - звичайно я буду лише рада цьому.
ооо... моя мама до цього часу мені згадує, як вона мне всунула в укр. школу - у нас це була проблема завжди ))) І її подруга питала - зачєм тєбє ета плєбєйская школа, чєму там хорошего научат. Так що казки про толерантних поціновувачів ’рідної’ я сприймаю як жирафик із Мадагаскару - я впевнена... на 40%
І вже в третій темі я бачу, як людей нудить від української, у них розлади травлення, головні болі, діареї і ще багато чого. Слава Богу, що україномовні громадяни здорові - от їх не нудить ні від чого.
Svitlanka_SV• 07 февраля 2013
Ответ дляteddyBear
Люда, вибачте, а хіба у Франківську були проблеми з українськими школами???
Чи Ви в іншому місті навчалися?
Ответ дляSvitlanka_K
Чи Ви в іншому місті навчалися?
були ))) українські постійно не мали спортзалу, вчителів, підручників. Зате в російських навчалась еліта нашого міста ))) Зараз цієї еліти багато на стометрівці, коло платних туалетів - там якась пані жене самогон
Ответ дляОляля121
Люд,ну як це не нудить,є такі кому російська нудить ще й як))
Ольчик, ще поки не бачила, щоб хтось в обличчя опоненту написав - мене тіпає від москальщини, нервують російські переклади, дістають перехожі з російським суржиком і т.д. і т.п. Може когось і нервують, але вистачає клепки в голові, чи виховання тримати свої емоції при собі.
Ответ дляteddyBear
А меня в Черновцах так обозвали.И в магазинах продавцы морозились если на русском обращались к ним.
У вас в городе не так?
Я люблю Киев! Там и русский и украинский,и никто тебе не тыкнет языком.
У вас в городе не так?
Ответ дляОляля121
У вас в городе не так?
нєа ))) не так. Я вже замахалась писати, що я чула і бачила на просторах від криму/Одеси до Стаханова/Сум. Я стараюсь не прив’язувати поведінку деяких неадекватів до жителів міста )))
Люблю Поумничать• 07 февраля 2013
Ответ дляАноним
Все як завжди. Коли мова заходе про щось україномовне, то відразу починається колотнеча. Шановні російськомовні громадяни, котрі ненавидять українську мову, от вас же ніхто не чіпав. Звідки скільки ненависті? Знову вас в чомусь обмежуть? Чи може вам замало російськомовних сайтів? Дожилися - в Україні українка запитує дозволу на створення україномовного сайту...
По темі - я цілком Вас підтримую - дійте!!!
Перечитайте с самого начала. Негатив пошел как раз от украиноязычных: одні москалі; Донецк и Крым как всегда все портят. Девочки, очнитесь))) Не ездите в Крым кому он там что портит, летите в Турцию, может там ваш украинский поймут. Я не против украинского, но я за то, чтоб у человека было право выбора! При чем так думают все русскоязычные и почему то все украиноязычные требуют только украинский и никаких больше. И там все школы на укр., вам мало???
Ответ дляteddyBear
Кстати Да! Я живу в маленьком городке,но у нас есть такое предприятие,где командировочных-словаки,немцы,а больше из зап.Украины. У меня подруга держит кафе,так вот ребята из западной украины приходят постоянно обедать,говорят-мы боялись ехать на Донбасс,т.к.стращали что к украиноязычным плохое отношение-у нас шок! Почему,кто? Нормально к ним все относятся,девченки даж замуж повыскакивали за многих и уехали во Львов и др.города!
А на некоторых пьяных неадекватов и внимания никто не обращает.
Люблю Поумничать• 07 февраля 2013
Ответ дляАноним
Хто і яким чином особисто Вас примушує спілкуватися українською мовою? Навіщо подібне взагалі писати? Це ж брехня. Чому мене ніхто не примушує? Чи Ви якась особлива? В чому Вас позбавили вибору? Від мене чомусь вимагали резюме писати російською інакше не приймали. Я в Києві. Тому тепер я принципово пишу українською, бо знахабніли вкрай...Всьому ж має бути межа
В чем??? Я объясню! Вы мне покажите школу русскоязычную! И вообще да, я особенная!
Люблю Поумничать• 07 февраля 2013
Ответ дляАноним
Ну, що за маячня? До чого тут діти?
Я свідомо перейшла на українську мову, бо вона моя:
- мова моєї країни,
- мова моїх предків,
- мова, від якої щось озивається в душі.
Читаю російською чи слухаю пісню...і нічого(жодних емоцій, лише зміст), а от якщо почую десь українською - неначе хвилею накриває - МОЄ!!!
Я хочу, щоб в нас була своя мова, своя продукція, свої традиції, тощо - ПРОСТО СВОЄ екскюзивне, не схоже на інше, якісне, гарне, неповторне та неперевершене і лише наше. Те, чим можна пишатися
. Те, чим можна привабити та зачарувати інших
Є наші бренди, котрі відомі в усьому світі - вареники, котлета по-Києвські,...
Тож нехай їх буде більше. Нехай інші знають, що Україна має свою мову. Адже іноземці впевнені на 100%, що наша мова - російська(сама була свідком під час Євро).
- мова моєї країни,
- мова моїх предків,
Ответ дляАноним
не повірите ))) минулого року в Турції зрозуміли мою українську. Я принципово не розмовляла російською, щоб мене не причислили до них, випадково. Не тому, що я не люблю москалів... просто у відпочивальників з Росії така репутація, що хочеться на хінді балакати.
п.с. в Криму була один раз. Більше не поїду, хай мене ріжуть. Природа гарна, але... Емоції після спілкування з деякими залишилсь неповторні.
Svitlanka_SV• 07 февраля 2013
Я теж думаю, що все залежить від виховання і поваги до інших людей. Я в цьому році в Криму зверталася до всіх українською. Всі мене прекрасно розуміли, пальцями не тикали. А одна дама в Ялті років 60-ти, у великих темних окулярах і у величезній шляпі, на моє питання українською де зупинка маршрутки до Нікіти, не повірите.., теж відповіла українською, хоча видно було, що їй це дужке важко.
А от адміністратор нашого пансіонату (переїхала жити в Крим із східної України) досить чітко давала мені зрозуміти, що вона мене не розуміє...А сім´я з Москви навпаки просили не розмовляти з ними російською... вони відпчивають там вже третій рік поспіль по 3 місяці, і сказали хай їхні діти вчать 2 мови...
Люди різні...
Люблю Поумничать• 07 февраля 2013
Ответ дляteddyBear
відкривайте в гуглі карту м. Ів-Фр і шукайте на іул. Франка 3 школу. І буде вам щастя.
Спасибо))) хотелось бы в Киеве))))))
Люблю Поумничать• 07 февраля 2013
Ответ дляSvitlanka_K
Риторичне питання...
Чому захисники російської мови пишуть анонімно?
Украинской тоже анонимно пишут)))
Svitlanka_SV• 07 февраля 2013
Ответ дляАноним
Спасибо))) хотелось бы в Киеве))))))
Тоді Вам в Гімназію ім. О.С. Пушкіна №153
Ответ дляSvitlanka_K
Риторичне питання...
Я не пишу анаонимно,но я защитник русского в своем регионе.
Ибо у нас на чисто украинском не могут норм.разговаривать. Если мы тут испокон веков на русском разговариваем,зачем это ломать?
Вот,прихожу в сад,воспиталка говорит-Илюша,сложи на место игрушки,поставь стульчик на место и кажи до побачення...Пппц как по мне.
А чеки,смеюсь всегда-роловина предложений в них на русском,половина на украинском.Это как же программу надо было так выставить?
LittleBlondy• 07 февраля 2013
Ответ дляАноним
Не купую періодику російською мовою, не можу читати дитині казки російською. Нещодавно замовила величезну коробку дитячої літератури - категорично все українською мовою. Коли обирала книги, то хотіла декілька цікавих казок додати, але в наявноті були лише російською мовою - відмовилася навідріз. Шкода лише, що забагато там помилок та слів-суржиків, але я їх виправляю при прочитанні.
Судячи за ’благодарочками’, нас тут 8 таких шанувальників рідной мови
Раджу Вам зазирнути на сайт шанувальників української мови та подивитися на кількість зареєстрованих користувачів, гадаю, Вас це вразить
9! я приеднуюсь