Как вы думаете, если создать сайт на интересную тему, но на украинском языке, он будет популярен и будет ли у него хорошая посещаимость?
LittleBlondy• 07 февраля 2013
Ответ дляОляля121
Я не пишу анаонимно,но я защитник русского в своем регионе.
Ибо у нас на чисто украинском не могут норм.разговаривать. Если мы тут испокон веков на русском разговариваем,зачем это ломать?
Вот,прихожу в сад,воспиталка говорит-Илюша,сложи на место игрушки,поставь стульчик на место и кажи до побачення...Пппц как по мне.
А чеки,смеюсь всегда-роловина предложений в них на русском,половина на украинском.Это как же программу надо было так выставить?
а я прихожу в игровую с дочей-а там все на русском, мультики (Даша, Лунтик) -на русском -не дискриминация?
Svitlanka_SV• 07 февраля 2013
Ответ дляОляля121
Я не про Вас:)
З Вами приємно сперечатися:))
Повірте, у нас в Києві, в садочку теж такі приколи є. Група ліцейна, а от вихователі радянської закалки. Суржик ще той.
З Вами приємно сперечатися:))
Ответ дляОляля121
Оля, та хай він собі буде, той російський. Висловлюючись мовою багатьох - був віками, звикли, жити не можуть. Ніхто ж не відбирає. Елементарно зрозуміти, що на російській світ клином не зійшовся можна? Є Україна і є українська мова. І говорити, що воно мені не треба і хай воно все котиться - як мінімум негарно, а як максимум не хочу казати, бо зараз набіжать...
LittleBlondy• 07 февраля 2013
Ответ дляteddyBear
нє... це рік російської мови в Україні.
уже не год, а целое столетие! ч
Ответ дляОляля121
Я ж не кажу шо не треба,хай вивчають на базі россійської мови.
Я за то,чтоб язык не уродовали!
У нас он может быть ВТОРЫМ государственным,девочки,поймите!
Ну не перестроить русскоязычных на укр.лад!
Или я не о том?
Я за то,чтоб язык не уродовали!
Или я не о том?
Оля, ну хто вас перестроює? ну написав бОмажку на роботі українською і пішов додому - а там хоч на ідиші. І в магазині так, і по ТБ, і хз де ))) Хіба вам хтось не дає?
Ну але чого оця нормальна ніби як вимога на держ. роботі спілкуватися українською всіх так обурює? Мою маму в свій час змушували російською все писати і ніхто не питався, як їй перестроюватись і яка в неї рідна. Пиши, хоч трісни. А зараз? та де? принизили, зламали характер, долю і карму! не дають писати, говорити і думати! хотять переломити і взагалі... всі вороги, бо ’я рускій і мене всі хохли ненавидять’. Приблизно таке я прослідковую.
Ну а бути не просто рускім, а людиною, адекватом і дати право українській жити, бо вона в себе вдома, в кінці кінців, і багато людей говорять нею і думають. Чого зразу кидатися в крик і жалітися на свою нелегку рускую судьбу в українській глибинці?
LittleBlondy• 07 февраля 2013
Ответ дляОляля121
Я за то,чтоб язык не уродовали!
Или я не о том?
Я за то,чтоб язык не уродовали!
Или я не о том?
а мне кажется не русскоязычных,а русскоупрямых:)
Бумажку написать-запросто! Документацию-пожалуйста!
но когда было при Ющенко и Юле,что у нас на ТВ запретили полностью русский,русские фильмы переводились на украинский,-то тут точно русскоупрямым будешь!
Никто не против языка,ну как вы не поймете.никто!
насилия просто никто не хочет!
Я живу,говорю,думаю на русском,бумажки заполняю на укр,общаюсь с родней и подругами с укр.регионов, почему меня должны власть имущие лишать этого права?Но на работе я буду общ на русском с коллегами!
насилия просто никто не хочет!
Ответ дляОляля121
насилия просто никто не хочет!
Оля, скільки живу в Україні, ще не бачила ТБ без російської ))) Фільми може переклали пару штук і забили, бо це все гроші. Зійшлися на титруванні. Це так смертельно? Найгірше, що вас спіткало - це обов’язковий переклад в кінотеатрах і ВСЕ!!!І ніхто у вас не відбирає права спілкуватися з колегами чи не з колегами на тій мові, що вам хочеться. Чи хтось змушував? Де насильство? в чому? Ну це роздута проблема - з мухи слон.
Svitlanka_SV• 07 февраля 2013
Ніхто нікого не змушує, але державну мову потрібно знати хочаб через те, що вона є державною.
Щодо держслужби і т.п.
Я державний службовець. Усі дві мої начальниці з Росії. Перша не те, щоб сказати щось могла, навіть прочитати... Років із 7 назад заповнювали ми анкету, вона нічого написати не може, а потім як гаркне ’Задолбали эти хохлы со своей хохляцкой мовой!’. Начальниця, що тут сказати...
Друга і теперішня моя начальниця більш толерантна: читає і пише досить грамотно, а от говорити не може. І жодну з них не звільнили за незнання державної мови і в ранзі не понизили. Працюють собі на своїх посадах, чудово виконують свої обов´язки. Ніхто нікого не змушуює, але документація звичайно українською, хоча ні, листи з Криму і Севастополя приходили на російській, і нічого...
Тому не потрібно говорити, що у нас принижують російську мову. Ваша рідна мова - російська, чудово, любіть її, розмовляйте на ній, але будь ласка, поважайте, принаймні, державну мову і не душіть її усіма можливи і не можливими способами. Щодо другої державної... Навіщо вона, щоб можна було папірець спокійно заповнити в ЖКГ? Так і так можна... Медія простір на 70% а то і більше російськомовний, періодика також. Школи і садочки є росіськомовні...
Нещодавні закони і так російській надали статуси більше ніж потрібно. Навіщо ж і далі додушувати українську!?
Наприклад, менше року тому, закрили єдину українську школу у Севастополі...
Щодо держслужби і т.п.
Аноним• 08 февраля 2013
Ответ дляSvitlanka_K
Щодо держслужби і т.п.
а вы людей спросили,она там нужна??????????Ну не тех,которым по 150 грн платят и они выходят с флагами!
Аноним• 08 февраля 2013
Ответ дляteddyBear
аааааа так вы еще и запрещать разговаривать хотите?
Аноним• 08 февраля 2013
Ответ дляАноним
Не купую періодику російською мовою, не можу читати дитині казки російською. Нещодавно замовила величезну коробку дитячої літератури - категорично все українською мовою. Коли обирала книги, то хотіла декілька цікавих казок додати, але в наявноті були лише російською мовою - відмовилася навідріз. Шкода лише, що забагато там помилок та слів-суржиків, але я їх виправляю при прочитанні.
Судячи за ’благодарочками’, нас тут 8 таких шанувальників рідной мови
Раджу Вам зазирнути на сайт шанувальників української мови та подивитися на кількість зареєстрованих користувачів, гадаю, Вас це вразить
Так вас же таких свидомых меньше! Глаза раззуйте!
Аноним• 08 февраля 2013
Ответ дляАноним
Перечитайте с самого начала. Негатив пошел как раз от украиноязычных: одні москалі; Донецк и Крым как всегда все портят. Девочки, очнитесь))) Не ездите в Крым кому он там что портит, летите в Турцию, может там ваш украинский поймут. Я не против украинского, но я за то, чтоб у человека было право выбора! При чем так думают все русскоязычные и почему то все украиноязычные требуют только украинский и никаких больше. И там все школы на укр., вам мало???
Точно,нечего таким у нас делать!Езжайте в вашу Европу и там кому-то что-то навязывайте!
Sunny_Anny• 08 февраля 2013
Ответ дляОляля121
насилия просто никто не хочет!
Ой, я, наверное, из ТВ выпадала (( Не заметила перехода всех популярных каналов на укр. И ’С легким паром’ никогда с укр.переводом не слышала... Хотя каждый год фонит перед праздниками.. привычка..))
Аноним• 08 февраля 2013
Ответ дляguernica
Не знаю кто как, а я вот обратила внимание, что и дубляж и перевод фильмов на украинский язык в последнее время сделан более качественно, чем на на русский. Мне приятней смотреть фильм на качественном украинском, чем на корявом русском.
Про качество - не спорю. Просто многие шутки невозможно перевести на украинский, чтобы передать ’всю соль’ - ну не звучит этот язык для меня, хоть тресни. Все попытки ’пошутить шутки’ в комедии - хуже низкокачественной порнографии. Я так воспринимаю. Зачем мне добровольно смотреть порнографию?
Sunny_Anny• 08 февраля 2013
Ответ дляАноним
Ой, а сколько шуток ВООБЩЕ нельзя перевести, чтоб не потерять изюминку.. выход - смотреть в оригинале )) И лучше не порнографию ))
Ответ дляZyabloko
Нічого собі зауваження
А нічого, що ви в Україні живете?
тій дамі нічого не треба, не звертайте уваги на неї. То Баба Яга проти - такі не приживаються ніде, їм всюди зле. А вони винуватих шукають - влада, сусіди, менталітет. І от особисто вони - янголи
За що їх покарано нашою країною ніхто навіть не здогадується.
Ответ дляЛизочек
А что толку перестраивать? Я как только рот открою, так мне сразу говорят, что я русская. Ну даже если начну я по украински ’шпрехать’, то говор все равно не спрячешь.
ну так ви приїдете в Москву і забалакаєте по рускі, думаєте, ніхто вам не ткне носом, що ви з України?
Svitlanka_SV• 08 февраля 2013
Аноніми-захисники російської і ненависники української - звідки у вас стільки злоби??
хоча можете не відповідати...
Аноним• 08 февраля 2013
Ответ дляZyabloko
Нічого собі зауваження
А нічого, що ви в Україні живете?
А с каких пор Крым стал Украиной?никогда он не станет украинским!и сломать вы нас не сможете,и не правда что схид и захид разом,мы разные и никогда вместе не будем.Зарубите это себе на носу!
Аноним• 08 февраля 2013
и я здесь не одна такая,сказать на человека западенец-значит смертельно оскорбить и унизить!