Heppymama• 13 ноября 2014

Хто живе біля "Оушен Плази" і має трохи вільного часу

Ситуація така - я не з Києва, купила дитині в Plato в "Оушен Плазі" взуття, а воно виявилось замалим. Подзвонила , вони сказати можете повернути протягом 30 днів. Так от, я б його відправила на найближчу до Плази Нову пошту, ви б забрали, віднесли і гроші відправили мені на карту. Це можливо за шоколадку чи потрібна якась вагоміша винагорода? Дякую всім хто відгукнеться.
pole77• 13 ноября 2014
Да я могу Вам сделать если очень надо и без шоколадки, все же в жизни бывает, кого-то я выручу, потом кто-то меня...

pole77• 13 ноября 2014
я правда живу не возле Оушен Плаза, но Оушен Плаза находится возле метро Лыбедская, я живу возле Черниговская, так что , может Вам автор отпишет кто-то , кто там рядом живет, если не отпишет - пишите, помогу Вам
автор Heppymama • 13 ноября 2014
Дякую дуже, будем надіятись, що знайдуться ще люди здатні на допомогу)
pole77• 13 ноября 2014
Ок, мне тоже кажется, что кто-то кто там живет Вам обязательно отпишет. Сделать возврат совершенно не сложно, дело пяти минут
Ирина Картина• 13 ноября 2014
А что за обувь, какой размер? Может в продавалку выставить проще?
автор Heppymama • 13 ноября 2014
Ответ дляИрина Картина
Я виставила, навіть дешевше на 50 грн ніж купила, але ніхто не цікавиться, а пройшло вже майже 2 тижні. А повернути можна протягом 30 днів.
автор Heppymama • 13 ноября 2014
А, не тут виставила, на інших двох сайтах.
автор Heppymama • 13 ноября 2014
Розмір 28