Сигарный шланг• 14 ноября 2014
АЛЬФА БАНК!!!!!!!!!!ЗАЙДІТЬ!!!!!!!
Дізналася щойно що свекор взяв кредит в Альфа на 7 тис., з міс на зад. Один міс. оплатив а решту ні, і не збирається....ну тут туга історія з ним....Договору нема в нього....не знає де.....( кажу, туга ситуація) Тільки знаю що договір застрахований, не під заставу, на 3 роки.
Що йому грозить??? якщо не сплатить???
На момент коли бав кредит - працював. Тепер скоротили на біржу.
Сплачувати не буде.....
Що йому грозить??? якщо не сплатить???
Сплачувати не буде.....
Ламборджини• 14 ноября 2014
Альфа-банк так просто не отстанет, они славятся доставучестью и коллекторами.
Амели на мели• 14 ноября 2014
Точно договор? Может имеется в виду что свекр застрахован? Они эту опцию тулили в прошлом году в обязательном порядке.
Дюйм оф о4ка• 14 ноября 2014
они все долги продают коллекторам. А коллекторы это не законные организации, которые не имеют права даже в суд подать. Так что ничего кроме доставучести не грозит. Сумма маленькая
Сигарный шланг
• 14 ноября 2014
Ответ дляЛамборджини
Я вкурсі....блін договору немає....так би почитала
Сигарный шланг
• 14 ноября 2014
Ответ дляАмели на мели
Так, свекор
Яйцеголовая• 14 ноября 2014
грозить суд, коли ні коллектори не виб’ють, і як наслідок або арешт майна, коли таке є або ув’язнення, тільки сумма буде значно більша, тіло кредиту та відсотки.
Сигарный шланг
• 14 ноября 2014
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ну...для нас великувата....та і ще б сплачували, але він інші буде брати....смислу немає на нього робити.....документи сховав, не віддасть. Просто переживаю щоб чоловік без будинку не залишився. Наш син 5 років, там прописаний.
Яйцеголовая• 14 ноября 2014
зараз передають справи до суду, у мене кума начальник відділу альфа-банку
Сигарный шланг
• 14 ноября 2014
Ответ дляЯйцеголовая
Сигарный шланг
• 14 ноября 2014
Ответ дляЯйцеголовая
Спитайте в неї будь-ласка!!!!!!!! чи є в практиці таке, що за таку суму описують майно???? Буду вдячна....місця не знаходжу!!!!! Але нехай відповість реально, а не як НАЧАЛЬНИК. Дуже Вас прошу....я в без виході.
Яйцеголовая• 14 ноября 2014
Ответ дляСигарный шланг
будинок не зможуть забрати коли там прописаний неповнолітній, але ситуація жахлива, як можна бути таким безвідповідальним. Коли кредит застрахований, то при неповерненні компенсує страхова компанія, а вже вони розбираються з позичальником
Сигарный шланг
• 14 ноября 2014
Ответ дляЯйцеголовая
Так жахлива.......
Тут без коментарів.....
Але ж через 13 років він буде повнолітній....
Тут без коментарів.....
Яйцеголовая• 14 ноября 2014
Ответ дляСигарный шланг
на таку сумму забирають телевізори, меблі та інші побутові речі, а для будинку вона мала.
anmalinovskaya• 14 ноября 2014
Могут тянуть долго,потом будут звонить коллекторы.
Советую пойти с банком на контакт и договорится о реструктуризации
Имущество могут забрать,вернее описать и выставить на продажу ...не играйте в эти игры.
Яйцеголовая• 14 ноября 2014
не хвилюйтеся так, 13 років це не один день, може ваш свекор сказав на емоціях, він втратив роботу, злий на всіх, він же за 1 місяць заплатив..
anmalinovskaya• 14 ноября 2014
Я вам советую Обратиться в антиколлекторское бюро(в инете пару хороших есть)и проконсультироваться с юристом .
Сигарный шланг
• 14 ноября 2014
Ответ дляЯйцеголовая
Було б добре те що ви кажете.........
Сигарный шланг
• 14 ноября 2014
Ответ дляЯйцеголовая
Ні....платити він не буде...на роботу не піде (він алкоголік) це пропаща людина!
Яйцеголовая• 14 ноября 2014
Ответ дляСигарный шланг
а вмовити його переписати будинок ніяк не вдасться?
Сигарный шланг
• 14 ноября 2014
Ответ дляЯйцеголовая
Переписати будинок 10000 тис. В нас ця суме не досяжна.
Сигарный шланг
• 14 ноября 2014
Ответ дляЯйцеголовая
ви в великому місті живете?
Львівська обл. місте не величке
Яйцеголовая• 14 ноября 2014
я сама банківський працівник і у нас був випадок, я живу великому місті і до нас прийшла жінка з листом про те що іі син такий-то такий-то є наркоманом і вона просит внести його до списку неблагонадійних позичальників. Вона приклала всі документи, і паспорт і довідку з диспансеру, і приводи в міліцію. Він до нас не приходив брати кредит, але коли ю прийшов, то б йому відмовили.
Сигарный шланг
• 14 ноября 2014
Ответ дляЯйцеголовая
документи не дасть.....навіть під дулом.
Сиренькая• 14 ноября 2014
Скажу, как сотрудник (сейчас в декрете). Долг будет расти и проценты тоже.Поверьте, видела и мам и отцов и разных родственников, токорые приходили и рыдали, что кто то неродивый взял кредит и т.п.Платят потом родные.Забить и не платить не выйдет.При выдаче кредита, спрашивают обычно кто за вас поручиться может.Сначала банк занимаеться должниками, потом продают такие кредиты.
Все что могу посоветовать, забрать его док-ты,что бы больше ничегоне взял, узнать какой кредит и сумму платежа и платить.Застрахован наверно от несчастного случая, а не от выплаты.