{СоJIнТсЕ}• 28 ноября 2014

По якому курсу ви рахуєте долар покупцям сьогодні?

Дівчата, хто замовляє з іноземних сайтів, по якому курсу ви рахуєте долар своїм покупцям? Дякую!
Для драки• 28 ноября 2014
16,4203

Подскажите плиз• 28 ноября 2014
16.29
Повелительница лампочек• 28 ноября 2014
16.43
Юпитерная• 28 ноября 2014
Просветите темную, Почему в приватбанке один курс продажы, а в приват 24 другой?!!
Губки-уточкой• 28 ноября 2014
о! а чего это такой курс? в привате 14.69...
автор {СоJIнТсЕ} • 28 ноября 2014
Ответ дляГубки-уточкой
От і мене цікаво, на офіційній сторінці привату продаж 15,7...
Губки-уточкой• 28 ноября 2014
наверное расчёт на то, что никто не проверит официальный курс )))

автор {СоJIнТсЕ} • 28 ноября 2014
Ну дивіться, якщо гривні приходять вам на картку, і ви нею можете розраховуватися в валюті, то банк конвертує по курсу продажу (15,7) і ви розраховуєтеся на іноземних сайтах. Чи не так?
Эскиз бесконечности• 28 ноября 2014
Ответ для{СоJIнТсЕ}
Конечно, еще скажите, что по курсу нацбанка конвертация проходит. Зайдите на сайт привата и посмотрите курс конвертации по картам
автор {СоJIнТсЕ} • 28 ноября 2014
Ответ дляЭскиз бесконечности
Дайте посилання, будь ласка, щось не можу знайти...
Купипупсичек• 28 ноября 2014
Ответ для{СоJIнТсЕ}
Скільки можна писати одне і те ж саме.
БАНК КОНВЕРТУЄ ПО КУРСУ КОНВЕРТАЦІЇ ДЛЯ КАРТ. УВАГА - ДЛЯ КАААААААРТ, А НЕ ГОТІВКОВИХ КУРСАХ. І ті і ті курси розміщені на сайті приватбанка
автор {СоJIнТсЕ} • 28 ноября 2014
Ответ дляКупипупсичек
Скільки можна писати одне і те ж саме.
Напишіть, будь ласка, якщо не складно, який сьогодні курс конвертації для карт. Щось не можу знайти...
Эскиз бесконечности• 28 ноября 2014
USD/UAH 15.35 16.4203
Купипупсичек• 28 ноября 2014
Відкрийте https://privatbank.ua/
Внизу сторінки є табличка - Курси валют
Нажимаєте Приватбанк
І потім вибираєте - курси для карт і депозитів

Так, по дибільному, алеж це ПРІВЄТБАНК
автор {СоJIнТсЕ} • 29 ноября 2014
Дякую, зрозуміла!