{СоJIнТсЕ}• 28 ноября 2014
По якому курсу ви рахуєте долар покупцям сьогодні?
Дівчата, хто замовляє з іноземних сайтів, по якому курсу ви рахуєте долар своїм покупцям? Дякую!
Юпитерная• 28 ноября 2014
Просветите темную, Почему в приватбанке один курс продажы, а в приват 24 другой?!!
{СоJIнТсЕ}
• 28 ноября 2014
Ответ дляГубки-уточкой
о! а чего это такой курс? в привате 14.69...
От і мене цікаво, на офіційній сторінці привату продаж 15,7...
{СоJIнТсЕ}
• 28 ноября 2014
Ну дивіться, якщо гривні приходять вам на картку, і ви нею можете розраховуватися в валюті, то банк конвертує по курсу продажу (15,7) і ви розраховуєтеся на іноземних сайтах. Чи не так?
Эскиз бесконечности• 28 ноября 2014
Ответ для{СоJIнТсЕ}
Конечно, еще скажите, что по курсу нацбанка конвертация проходит. Зайдите на сайт привата и посмотрите курс конвертации по картам
{СоJIнТсЕ}
• 28 ноября 2014
Ответ дляЭскиз бесконечности
Дайте посилання, будь ласка, щось не можу знайти...
Купипупсичек• 28 ноября 2014
Ответ для{СоJIнТсЕ}
Скільки можна писати одне і те ж саме.
БАНК КОНВЕРТУЄ ПО КУРСУ КОНВЕРТАЦІЇ ДЛЯ КАРТ. УВАГА - ДЛЯ КАААААААРТ, А НЕ ГОТІВКОВИХ КУРСАХ. І ті і ті курси розміщені на сайті приватбанка
{СоJIнТсЕ}
• 28 ноября 2014
Ответ дляКупипупсичек
Скільки можна писати одне і те ж саме.
Напишіть, будь ласка, якщо не складно, який сьогодні курс конвертації для карт. Щось не можу знайти...
Купипупсичек• 28 ноября 2014
Відкрийте
Внизу сторінки є табличка - Курси валют
Нажимаєте Приватбанк
І потім вибираєте - курси для карт і депозитів
Так, по дибільному, алеж це ПРІВЄТБАНК
Внизу сторінки є табличка - Курси валют
Нажимаєте Приватбанк
Так, по дибільному, алеж це ПРІВЄТБАНК