Аноним• 12 февраля 2013
Допоможіть з перевіркою завдання по укр. мові
До слова дитино дібрати спільнокореневі слова , що відповідають на питання хто? який?(дитя, дитинча, дитячий), корінь дит. Дякую.
Аноним
• 12 февраля 2013
Ответ дляo.drab@
Бездітний і діти тоже подойдет, это чередование гласных в корне, но они спільнокореневі.
мы только во втором классе, думаю и этого достаточно. Все равно, спасибо, что ответили.
Аноним
• 12 февраля 2013
Ответ дляLen-Len82
Корінь Дит. На тому тижні таке завдання робили
спасибо, будем переписывать в тетрадь.
Карусель-весель• 12 февраля 2013
Наприклад: дитинка, дитинний, дитинність, дитинонька, дитинство, дитинча, дитинятко, дитинячий.