Админко• 05 декабря 2014
Comfy 23% Купон
Я спробувала той, що давали в попередный темі 1754124 не підходить.Дайте правильний купон,будь-ласка. Махаюсь з ними сьогодні цілий день,то хоть може знижку отримаю
Админко
• 05 декабря 2014
Ответ дляВика_2
Только что в смс -ке пришла скидка написано что действует с 6-го числа, так что сегодня Вы ей не воспользуетесь.
а можна код,буду вдячна
Админко
• 05 декабря 2014
Ответ дляВика_2
В смс не написано можете узнать по тел 0800303505.
телефоную,ве 5 хв на проводі, а все ніяк трубу не візьмуть і так і не взяли - немає свобідних операторів