Не против• 06 декабря 2014
переболела грипом...
Усім привіт!
перехворіла грипом.. 5 днів трималася температура 38,5, а 3 дні 37,5.
Нині уже темпер. не було, зробила ренген, флюрографію, усе в нормі, здала аналізи - усі в нормі.
В кого таке було, що температура 37 піднімається по вечорам??
нині уже 9 день??
Антонина матушка• 06 декабря 2014
если это была энтеровирусная или аденовирусная инфекция, то субфебрильная темпа может после излечения держаться до 14 дней
сдайте анализ крови - мочи через неделю после предыдущей сдачи этих анализов, посмотрите в динамике
Не против
• 06 декабря 2014
Ответ дляЛамборджини
Если все в норме, чего беспокоитесь? А самочувствие как?
та, от якийсь ненспокій.
АБ пропила 7 днів, бо приєдналося вухо і горло.
А температура тримається...
очі скляні якісь, печуть, захрипла далі...
каже лікар що то ще треба пару днів щоб відійти.
А зараз он поміряла темпер. 3 градусника і 3 показують різну...
Може то я вже дурна..?? чи мені за 10 нів так то все надоїло, що просто вже перелякана?
на роботу треба виходити, а сил немає :(
А температура тримається...