Мэри Попкинс• 10 декабря 2014

Є чек. нема гарантійного талону. підкажіть....

Планшет Асус купили у лютому 2014 року. Гарантія 12 місяців. Запала кнопка включення - в результаті він не включається. Чи можна розраховувати на гарантійний ремонт, якщо є коробка від планшету, чек про оплату, але нема гарантійного талону (не знаю куди він дівся).
Мядуза аля моргонер• 10 декабря 2014
мы недавно покупали телефон и нам не выписали гарантийный талон, сказали, что чек и есть гарантией
автор Мэри Попкинс • 10 декабря 2014
Ответ дляМядуза аля моргонер
я не пам’ятаю чи був взагалі цей гарантійний талон...але обшукала вже все...і ніде такого нема...знайшла тільки чек про оплату.
Мядуза аля моргонер• 10 декабря 2014
Ответ дляМэри Попкинс
может его и не было?
автор Мэри Попкинс • 10 декабря 2014
Ответ дляМядуза аля моргонер
может его и не было?
може...але я точно цього не пам’ятаю...
Ніколи не зверталися в майстерню по гарантійному ремонту...Тепер ось не знаю чи відмовлять мені чи ні. На чеку не вказаний серійний номер....
Мядуза аля моргонер• 10 декабря 2014
Ответ дляМэри Попкинс
може...але я точно цього не пам’ятаю...
ну тут уже вариантов не много. Сходите в сервисный центр , или хотя бы позвоните.
nhjzylf25• 10 декабря 2014
Гарантийный талон должен быть, по нему отчитывается сервисный центр перед производителем. Если кнопка включения в этой модели болезнь, вам сделают бесплатно(нужен гар талон), но рассчитывайте услышать, что это механическое повреждение, ремонт платный.
муха в кедах• 10 декабря 2014
Мой муж недавно сдавал телефон в ремонт,у нас было наоборот(гарантия была,чека небыло),телефон починили.А вот у дядечки,перед ним сдавал,небыло талона,телефон не взяли(((.Может позвонить в сервис?
автор Мэри Попкинс • 10 декабря 2014
Спробую завтра позвонити в сервіс. Але чомусь мені здається - що вони будуть казати, що під гарантійний ремонт не підпадає - для них вигідніше платно відремонтувати, ніж безкоштовно.
ORTania• 10 декабря 2014
буває що магазин не зразу дає гарантійний, а після 14 днів, можливо ви за ним не ходили? підійдіть в магазин скажіть що треба гарантійний для сервісу
автор Мэри Попкинс • 10 декабря 2014
Ок. Дякую за поради. Спробую