Хто робив будівельний паспорт - підкажіть до яких ліценційних організацій ви зверталися щоб зробити топографічне знімання, ескіз намірів забудови, висновок про геолого-гідрогеологічні умови та технічні умови на інженерне забезпечення. В інтернеті нічого не можу знайти. Відповідь управління архітектури львівської міськради "Ліцензійні організації вибираються на Ваш розсуд, також технічні умови щодо інженерного забезпечення отримуються замовником самостійно" - перелік не дають.
Можливо хтось з інших міст робив таке - підкажіть чи всі 4 пункти може зробити одна організація - чи потрібно 4 різні. Наперед дякую за відповіді