Краля-Галя• 14 декабря 2014

А есть у кого-то свой мясной бизнес?

Суть вопроса в названии.
Україна понад усе!• 14 декабря 2014
У кого-то есть. Из моих друзей.

Шкура Шуры• 14 декабря 2014
а если есть, то что?
автор Краля-Галя • 14 декабря 2014
Ответ дляШкура Шуры
а если есть, то что?
интересует что надо для того чтоб открыть мясную лавку.Какие документы, разрешения и т.д.
Шкура Шуры• 14 декабря 2014
открыть ФОП, найти поставщиков, санкнижка продавцу и трудовая оформленная если Вы не сами собираетесь за прилавком стоять. Хотя сейчас не самое время открываться, так как тоги ужасные. А мясо это скоропортящийся продукт, который нужно за день реализовать.
автор Краля-Галя • 14 декабря 2014
Ответ дляШкура Шуры
а как думаете готовая домашняя колбаса спрос иметь будет?Уже запеченная.У нас своя ферма,большой объем мяса можно не брать.А торг совсем-совсем плохой?
Шкура Шуры• 14 декабря 2014
Ответ дляКраля-Галя
Как по мне выгоднее сдавать оптом уже в мясные лавки чем самому заниматься розничной торговлей.
Шкура Шуры• 14 декабря 2014
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0524-02
Шкура Шуры• 14 декабря 2014
М´ясо та м´ясні продукти, отримані після забою або промислу тварин і доставлення для реалізації на ринки (включаючи ларьки і магазини споживчої кооперації незалежно від форми їх власності), підлягають обов´язковій ветеринарно-санітарній експертизі. Вони повинні відповідати не тільки ветеринарним вимогам, але і СанПіН, а також регіональним і національним традиціям населення, що користується послугами ринкових продавців.
Шкура Шуры• 14 декабря 2014
Власник, що доставив м´ясо і субпродукти для продажу на ринку в межах адміністративного району, повинен представити ветеринарну довідку форми № 4, підписану ветеринарним лікарем (фельдшером) та завірену печаткою ветеринарної установи. У довідці вказується, що тварина було оглянуто перед забоєм, після забою всі продукти були піддані ветеринарно-санітарного огляду, і вони виходять з місцевості, благополучної по гостро протікає і карантинним заразних хвороб. У довідці також зазначається вік, дата забою тварини, результати діагностичних досліджень, терміни вакцинацій і анти-біотікотерапіі.

Шкура Шуры• 14 декабря 2014
Забороняється доставка і реалізація на ринках м´яса забрудненого (земля, гній і ін), з зачисткою більше 15% поверхні туші, попередньо розрубаного на крупно-і мелкокусковие напівфабрикати, а також м´яса в´яленого і сушеного, готових м´ясних напівфабрикатів або готових виробів домашнього виготовлення (фарш, котлети, антрекот, рагу, азу, шашлик, копченості, сальтисон, холодець та інші вироби).

Припускають до продажу на ринку м´ясні вироби і м´ясні напівфабрикати тільки промислового виготовлення (ковбаси, сосиски, сардельки, копченості, м´ясний фарш, крупно-і мелкокусковие напівфабрикати тощо), у тому числі в подрібненому і фасованому вигляді. Продаж їх допускають у тарі та упаковці, що відповідають вимогам стандартів або технічних умов, і при пред´явленні документів з підприємства, що підтверджують їх походження та безпеку у ветеринарно-санітарному відношенні, якість, термін зберігання і реалізації продукції. Всі перераховані вище м´ясні продукти підлягають ветеринарному огляду, а при необхідності (за показаннями або при закінченні строку зберігання) додатковому лабораторному дослідженню.
Пасти Ла• 14 декабря 2014
Ответ дляКраля-Галя
Сделайте для пробы немного и пройдитесь по удобным вам учреждениям.
Предложите,дайте попробовать.
К праздникам наберете заказчиков.
А на рынок не спешите и лавку тоже не спешите открывать.
Шкура Шуры• 14 декабря 2014
http://maub.com.ua/n/v/720
Шкура Шуры• 14 декабря 2014
http://consultant.parus.ua/_d.asp?r=01KA36d9ffb130...

Документи які необхідні для торгівлі м´ясом,
м´ясними товарами та ковбасними виробами
Дую ветер• 15 декабря 2014
здравствуйте.а где Вы живете?
автор Краля-Галя • 15 декабря 2014
Ответ дляДую ветер
здравствуйте.а где Вы живете?
Здравствуйте! Хмельницкая обл.