Хто знає, коли можна спати в кімнаті після обробки savo?Чи безпечно перебувати в кімнаті маленькій дитині щоб пари хлору не нашкодили? Пройшло 2 дні.
Бабка-ежика• 15 декабря 2014
мне кажется это не так вредно как дышать плесенью. Но всё-же проветрить нужно хорошо. Думаю через часов 5 с открытым окном можно находится в комнате. Он быстро выветривается, я использовала.
Кюветчица• 15 декабря 2014
вже 2 дні пройшло, нічого страшного нема. я користувалась їм теж. там головне після розприскування добре провітрити кімнату.
СовНарКом• 15 декабря 2014
У меня тоже зацветает угол в комнате.
уже что только не пробовали. А это средство хорошо помогает?
Обробляли дві стіни і не змивали.Мені запах хлору ще чути, чоловікові ні, додому хочеться!
Ответ дляСовНарКом
У меня тоже зацветает угол в комнате.
Зразу через пару хвилин пліснява зникає, нам на рік вистачило.