100pudov• 15 декабря 2014

6 років тому зробила аборт Бог мене наказує до сьогодні(

6 років тому закінчувала магістерську і взнала що завагітніла,незнала що робити ,тато все життя в мене вірив ,що я буду працювати стану успішною,в один момент подумала що я зламаю йому життя тим що скажу тату,я закінчую навчання тому що я змушена....В той момент ми обсудили це з моїм хлопцем,вирішили це обоє...Закінчила я університет ,але так не працює зараз нідею.Ми одружились з ним,зараз в нас хлопчик якому 5 рочків ,дуже любимо його,але думка про той аборт не дає мені спокою,в мене хвороби за хворобами ,вже набридло хворіти....Недавно мені прийшла така думка,можливо сходити в церкву помолитись?Я дійсно шкодую про те що сталось,мене сердце болить до сьогодні(Ця думка не вилазить мені з голови...незнаю як жити дальше,мучить мене із середини (
Скажіть як мені жити?Що зробити для того щоб мене Господь пробачив ?
САМ_ТАКОЙ• 15 декабря 2014
Сначала простите сами себя.

Гладиолус• 15 декабря 2014
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Сначала простите сами себя.
Цитата:
Сначала простите сами себя.[/cit Вот именно. Вы сами себя едите, а Господь любит Вас.
дамаАмстердама• 15 декабря 2014
Сходіть до церкви, поговоріть із добрим священником (наприклад, у Фейсбук є панотець Евген Заплетнюк, він обов’язково Вас розрадить). Ви хворієте, бо дуже переймаєтесь через свій (та свого чоловіка) гріх...
Паравозик• 15 декабря 2014
Сходите в церковь и исповедуйтесь,помолитесь,попросите прощения.
Мамзелькин• 15 декабря 2014
6 лет назад аборт, 5 лет вашему ребенку.
чета не вижу, где вас господь наказывает
автор 100pudov • 15 декабря 2014
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Сначала простите сами себя.
Коли згадую цей день аж тіло мурашками вкривається,так було мені погано в той день((( Ні мама ні тато незнає про це(
автор 100pudov • 15 декабря 2014
Ответ дляМамзелькин
точніше 7 якшо порахувати...після аборту ,я загітніла через 10 місяців знов,тому мій теперішній чоловік запропонував одружитись ,дитина здорова народилась ,але після родів в мене проблеми із здоров´ям по повній програмі,все на раз вилізло
Нагажу и сбегу• 15 декабря 2014
автор, я не робила аборти і хворію постійно. Ви про що?
Мейк-ап форева• 15 декабря 2014
Ваши болезни от дурных мыслей, сами себе накручиваете, вот и получаете
Но в церковь сходить не помешает

автор 100pudov • 15 декабря 2014
Ответ дляПаравозик
я відтоді не була в церкві кажуть що це допомагає ...
Мамзелькин• 15 декабря 2014
Ответ для100pudov
а у других, которые болеют, тоже наказывают? а если дети болеют? вы думаете, помолитесь за ребенка и автоматически выздоровеете?
автор 100pudov • 15 декабря 2014
Ответ дляНагажу и сбегу
в мене до родів взагалі нічого не турбувало...після родів гормональний збій ,гастрит виліз,печінку посадила ,голова почала боліти ,поїхала на МРТ ,мігрень ,тепер постійно мене мучить...одним словом нема такого дня щоб мене щось не боліло
автор 100pudov • 15 декабря 2014
Ответ дляМамзелькин
кажуть що можна вдома перед вікном помолитись до Господа ,це те саме
Магиня• 15 декабря 2014
Помоліться Іоанну Хрестителю, поставте йому свічку у церкві, якщо немає такої ікони, то підійде ікона Всіх Святих, щоб охрестив невинно убієнну душу, також поставте за упокій невинно убієнної душі. Теж живу з таким гріхом, важко, головне покайтесь і просіть прощення у Бога
дамаБезСобачки• 15 декабря 2014
Я в Храм пришла на исповедь после 4х лет, после аборта... стало очень плохо... с тех пор исповедуюсь, причащаюсь, мало, но молюсь о том ребенке тоже, детей вожу в Храм
автор 100pudov • 15 декабря 2014
Ответ дляМагиня
Дякую так і зроблю ,щоб душа моя чиста була ,мучить мене сильно ,що мамі не можу розказати ,пройшло стільки часу ,о так сама із собою наодинці (
Магиня• 15 декабря 2014
Душа дитини неупокоєна, тому здоров´я підводить, моліться за упокоєння душі дитини
автор 100pudov • 15 декабря 2014
Ответ дляМагиня
від сьогодні буду це робити кожний день,хочу щоб ця дитинка спокійно там була ,щоб не було важко (
Мамзелькин• 15 декабря 2014
Ответ для100pudov
чудес не бывает. Чтобы выздороветь, надо лечиться, вести здоровый образ жизни и перестать есть себя изнутри. Бог, который прощает - это вы сами.

Кинг-Конгша• 15 декабря 2014
у меня 2 аборта в 19 летнем и в 25 летнем возрасте
я до сих пор мучаюсь из-за этого, но понимаю что по другому быть не могло, иначе БОГ бы мне не дал их сделать
хожу в церьков, всегда ставлю свечки за их упокой и прошу у них прощение
ребенку сейчас моему 4 годика, прошу прощение и у нее, а сейчас стала просить что б детки которых я убила поддерживали нас и были нашими ангелами хранителями
перестаньте себя убивать, что сделали то сделали, увы но это так, ходите в церьков просите у них прощения
автор 100pudov • 15 декабря 2014
Ответ дляМамзелькин
я вже 3 роки не вживаю алкоголю ,відколи хворію не палила жодного разу,вдома сижду нікуди не виходжу навіть
Мамзелькин• 15 декабря 2014
Ответ для100pudov
вот от такой ереси вы точно только больнее станете
С перепою• 15 декабря 2014
Автор: Мені здається віра знаходиться не в церкві, а в Вас. Ви вірите що всі Ваші хвороби пов.язані з цим вчинком. Якщо б цього трагічного моменту не було у житті Ви б знайшли інший свій гріх і зробили б його причиною всіх своїх бід.
Ви описуєте ситуацію в якій Ви дали життя дитині якою завагітнили через 10 місяців. Ви б могли закінчити навчання і з першою дитиною, але Ви вирішили інакше. Ви могли б зробити висновки і зробити все шоб не вагітнити через 10 місяців якщо Ви були не готові і так хотіли попрацювати після навчання. Я так розумію що ви повторно завагітнили ’випадково’. Виходить Ваш чоловік був неготовий одружитись з Вами в першу вагітність, а в другу щоб знов Вас не схиляти до аборту таки вирішив зробити пропозицію.
Тут і Ваша і його провина. Ви обидва варті того, що маєте.
Магиня• 15 декабря 2014
Ответ для100pudov
Мої батьки теж не знають, робила аборт, коли сину було півтора роки, з чоловіком були важкі відносини, фінансові проблеми, та ще й з презервативом завагітніла, робила аборт у 3 неділі терміну. Дурна була, в мені говорила обіда на чоловіка, хоча він і був проти аборту. Молоді, дурні були...
Магиня• 15 декабря 2014
Ответ для100pudov
Спочатку попросіть Іоанна Хрестителя, щоб охрестив душу
Мамзелькин• 15 декабря 2014
Ответ для100pudov
это здоровый образ жизни, по-вашему??? сижу дома. ппц. выходите на улицу, двигайтесь, радуйтесь жизни, играйте с ребенком, общайтесь с людьми. сходите в церковь, если считаете, что вам это важно. Вы молодая девушка, а хороните себя заживо в своем воображении.
спас• 15 декабря 2014
Эту молитву православные священники благословляют читать каждый день , кто убил младенцев во чреве своем и иногда читать Акафист покаянный жён, погубивших младенцев во утробе своей. (в любой церковной лавке он есть)

Молитва женщины о загубленных во утробе своей душах

Помяни, Человеколюбче Господи, души отшедших рабов Твоих младенцев, кои во утробе православных матерей умерли нечаянно от неведомых действий, или от трудного рождения, или от некоей неосторожности, или сознательно загубленных и потому не принявших Святого Крещения. Окрести их, Господи, в море щедрот Твоих и спаси неизреченною Твоею благодатию, а меня, грешную (имя) , совершившую убийство младенца в утробе моей, прости и не лиши Твоего милосердия. Аминь.

Господи, помилуй чад моих, умерших в утробе моей, за веру и слезы мои, ради милосердия Твоего, Господи, не лиши их Света Твоего Божественного.
автор 100pudov • 15 декабря 2014
Ответ дляС перепою
можливо і так,ми любимо одним одного дуже сильно,добре живемо ,але він вже сам постійно робить акцент на тому що я нічого не роблю лише таблетки їм жменями ...як не голова,то шлунок,то мігрень
автор 100pudov • 15 декабря 2014
Ответ дляМамзелькин
Я гуляю з дитиною,вдома постійно проводжу з ним час,ми енергійна сім´я ,просто маю на увазі що подруги мої від мене віддалились,вони не одружені,гуляють всюди по клубах ,а я сімейна стала,все для сім´ї
Магиня• 15 декабря 2014
Ответ дляспас

Дякую!