Кофр для ноги• 19 декабря 2014

19 грудня а на вулиці дощ

Дівчата,ну коли вже буде сніг???????
Питає в мене синуля:Мам,коли вже зима?
Кажу,так вже,синочку, а він мені у відповідь - зима коли сніг,а в нас зими нема.
Сніг був рівно пів годинки,зранку на траві маленькими островками і постійно ДОЩ ДОЩ ДОЩ.
Я розумію,що краще це була б найбільше проблема в моєму житті та і взагалі в Україні,але ну так хочеться морозу та снігу.
Погода припаршива,сиро,діти постійно хворі
автор Кофр для ноги • 19 декабря 2014
Вітаю всіх з Святом Миколая,хай принесе він нам всім 1 єдиний подарунок-----МИР

Ordalia• 19 декабря 2014
Зате в окопах не мруть від холоду солдати.. я дитині пояснила, то вже не плаче над санками.
Праздничный сервиз• 19 декабря 2014
не хочу снігу, не хочу морозу.
Умничка-помощничка• 19 декабря 2014
А у нас мороз, но без снега. Харьков
автор Кофр для ноги • 19 декабря 2014
Мукачево,я собі вчора подарувала парасолю-на зиму,п...ц
Я такая боевая• 19 декабря 2014
не переживайте, в лютому будут такие морозы, что не будем знать сколько шуб на себя натягивать, а новый год и Рождество к сожалению будет без снега говорят...вернее прогноз погоды говорит.
Схема сыра• 19 декабря 2014
Ответ дляOrdalia
всегдаДаДа• 19 декабря 2014
Ответ дляУмничка-помощничка
А у нас мороз, но без снега. Харьков
зато все подморозило и грязи нет. пойду мыть ботинки))))
kenguruwe4ka 2903• 19 декабря 2014
А у нас уже было очень много снега,на ледянке накатались. Сегодня +2 и солнышко светит.Киев

Мааарковная• 19 декабря 2014
а в нас ні снігу ні дощу....