20 декабря 2014

девочки у кого два авто (ваше и мужа) и двое детей?

покупаете автокресла в 2 машины или постоянно переставляете туда-сюда?
показать весь текст
Чукча Мукча 20 декабря 2014
У меня конкорд трагсформер хт 2013 года изофикс, я сама не крупная, мне ребенка тяжелее на руки взять 4 года, 1к кг, чем кресло. Очень удобно берется и невесомое я бы сказала ))
vesna 20 декабря 2014
Ответ дляБез Баяна
У нас рекаро с изофиксом, последняя группа, на порядок тяжелее чем предыдущая группа, они же больше, как они могут быть легче
Про яку групу пишете?
Як крісло для старшої групи може бути важчим за крісло для молодшої, якщо для малюків є система опускання спинки в положення для сну , а для старших її немає. І вся ця система додає кріслу ваги. Крім того молодша група завжди трошки на підвищенні.
vesna 20 декабря 2014
Ответ дляГороховая
Разве я против?
Таскайте свои кресла. Мы уже натаскались.
Хоть у меня и муж немаленький, а большой такой дядя, но даже он устал все время этим заниматься.
Я уже не говорю о том, что если я уехала куда-то, то он сидит дома (на выходные или вечером) и с детьми, вот так спонтанно, не может никуда не выехать. Как привязанный.
Я Вам співчуваю, якщо Ваш чоловік не може перенести дитяче автокрісло з однієї машини в іншу. Для мене це абсолютно не проблематично. Мій 2-х річний син важить більше ніж крісло і я не вважаю, що автокрісло важке. Мовчу вже про свого худого субтильного чоловіка, який може підняти два крісла одночасно і не скривиться.
За всі роки, що в нас є діти ще не виникало ситуацій коли треба зриватися з місця спонтанно разом з дітьми і в машині в той час нема крісел. Є таксі, на крайній випадок.

Якщо в людини є гроші на 4 крісла то вона це не обговорює, а йде і купує. Якщо виникає запитання, купити чи не купити то варто все ж таки, купити спочатку два і дивитися по ситуації. Як часто доводиться їх переставляти і наскільки це проблематично.
Я не завжди їжджу з двома дітьми. І якщо я зустріла сусідів в Ашані, то підвезу їх додому і без проблем зніму перед цим крісла і покладу їх багажник. А приїхавши додому знову поставлю на місце. Навіть не думала, що хтось робить з цього проблему.
В мене обидва крісла з ізофікс і ставляться легко і просто. Про вагу вже писала, для мене вони не є настільки важкими щоб не могти витягнути з багажника і поставити в салон. І я не великий дядя, а звичайна жінка вагою 55 кг і зростом 170 см.
Гороховая 20 декабря 2014
Ответ дляvesna
Я Вам співчуваю, якщо Ваш чоловік не може перенести дитяче автокрісло з однієї машини в іншу. Для мене це абсолютно не проблематично. Мій 2-х річний син важить більше ніж крісло і я не вважаю, що автокрісло важке. Мовчу вже про свого худого субтильного чоловіка, який може підняти два крісла одночасно і не скривиться.
За всі роки, що в нас є діти ще не виникало ситуацій коли треба зриватися з місця спонтанно разом з дітьми і в машині в той час нема крісел. Є таксі, на крайній випадок.

Якщо в людини є гроші на 4 крісла то вона це не обговорює, а йде і купує. Якщо виникає запитання, купити чи не купити то варто все ж таки, купити спочатку два і дивитися по ситуації. Як часто доводиться їх переставляти і наскільки це проблематично.
Я не завжди їжджу з двома дітьми. І якщо я зустріла сусідів в Ашані, то підвезу їх додому і без проблем зніму перед цим крісла і покладу їх багажник. А приїхавши додому знову поставлю на місце. Навіть не думала, що хтось робить з цього проблему.
В мене обидва крісла з ізофікс і ставляться легко і просто. Про вагу вже писала, для мене вони не є настільки важкими щоб не могти витягнути з багажника і поставити в салон. І я не великий дядя, а звичайна жінка вагою 55 кг і зростом 170 см.
Вы себе поспивчувайте.
Продолжайте тягать кресла.
Мюллерная 20 декабря 2014
Ответ дляvesna
Я Вам співчуваю, якщо Ваш чоловік не може перенести дитяче автокрісло з однієї машини в іншу. Для мене це абсолютно не проблематично. Мій 2-х річний син важить більше ніж крісло і я не вважаю, що автокрісло важке. Мовчу вже про свого худого субтильного чоловіка, який може підняти два крісла одночасно і не скривиться.
За всі роки, що в нас є діти ще не виникало ситуацій коли треба зриватися з місця спонтанно разом з дітьми і в машині в той час нема крісел. Є таксі, на крайній випадок.

Якщо в людини є гроші на 4 крісла то вона це не обговорює, а йде і купує. Якщо виникає запитання, купити чи не купити то варто все ж таки, купити спочатку два і дивитися по ситуації. Як часто доводиться їх переставляти і наскільки це проблематично.
Я не завжди їжджу з двома дітьми. І якщо я зустріла сусідів в Ашані, то підвезу їх додому і без проблем зніму перед цим крісла і покладу їх багажник. А приїхавши додому знову поставлю на місце. Навіть не думала, що хтось робить з цього проблему.
В мене обидва крісла з ізофікс і ставляться легко і просто. Про вагу вже писала, для мене вони не є настільки важкими щоб не могти витягнути з багажника і поставити в салон. І я не великий дядя, а звичайна жінка вагою 55 кг і зростом 170 см.

вот это я понимаю - правильный подход к делу)
Гороховая 20 декабря 2014
Ответ дляМюллерная

вот это я понимаю - правильный подход к делу)
Ну да. Это правильный подход. Вместо того, чтобы заработать денег, мужик вынуждает женщину становиться бабой и таскать-переставлять кресла.
Нормальный подход мужика. Чтобы баба не расслаблялась
Всегда в тонусе.
Там и мешки с картохой пойдут))
Без Баяна 20 декабря 2014
Ответ дляvesna
Про яку групу пишете?
Як крісло для старшої групи може бути важчим за крісло для молодшої, якщо для малюків є система опускання спинки в положення для сну , а для старших її немає. І вся ця система додає кріслу ваги. Крім того молодша група завжди трошки на підвищенні.
у нас сейчас третье кресло, последней группы, каждое последующее кресло тяжелее предыдущего, последнее с изофиксом.
Жертва интернета 20 декабря 2014
Ответ дляБез Баяна
у нас сейчас третье кресло, последней группы, каждое последующее кресло тяжелее предыдущего, последнее с изофиксом.
скорее не тяжелее а объемнее
мне мелкие кресла тоже было проще переставлять
а с изофиксом - я ногти поломаю его вытягивать)
если детьми чаще один занимается - отлично, не надо забивать голову. а если город большой и муж утром отвозит а в обед кто свободен тот и забирает, то я с трудом представляю эти встречи в городе, вперекос всем планам, чтобы передать кресло
мы ездили с одни креслом две недели. пока ждали второе. до сих пор вспоминаю, эти передавания)
vesna 21 декабря 2014
Ответ дляГороховая
Ну да. Это правильный подход. Вместо того, чтобы заработать денег, мужик вынуждает женщину становиться бабой и таскать-переставлять кресла.
Нормальный подход мужика. Чтобы баба не расслаблялась
Всегда в тонусе.
Там и мешки с картохой пойдут))
Мені Вас шкода, чесне слово. Не міряйте життя грошима, бо можете вскочити в ситуацію коли гроші нічим не допоможуть.
vesna 21 декабря 2014
Ответ дляЖертва интернета
скорее не тяжелее а объемнее
мне мелкие кресла тоже было проще переставлять
а с изофиксом - я ногти поломаю его вытягивать)
если детьми чаще один занимается - отлично, не надо забивать голову. а если город большой и муж утром отвозит а в обед кто свободен тот и забирает, то я с трудом представляю эти встречи в городе, вперекос всем планам, чтобы передать кресло
мы ездили с одни креслом две недели. пока ждали второе. до сих пор вспоминаю, эти передавания)
В Вашому випадку не може бути і питань чи треба два комплекта крісел. Якщо питання виникають, значить є варіанти.
Гороховая 21 декабря 2014
Ответ дляvesna
Мені Вас шкода, чесне слово. Не міряйте життя грошима, бо можете вскочити в ситуацію коли гроші нічим не допоможуть.
Удалено администрацией...
vesna 21 декабря 2014
Ответ дляБез Баяна
у нас сейчас третье кресло, последней группы, каждое последующее кресло тяжелее предыдущего, последнее с изофиксом.
Звичайно важче з ізофікс ніж без нього. Ви порівнюєте крісла з ізофікс і без нього. Але якщо порівнювати крісла з ізофікс, то крісло для дитини вагою 9-18 кг на порядок важче від того, що йде на 18-36 кг.
vesna 21 декабря 2014
Ответ дляГороховая
Удалено администрацией...
Я не пророчу і під анонімом не хамлю.

А Ви хамите, що Вас ніяк не прикрашає.