Файна цьоця• 01 января 2015
как вы утепляете ручки деткам?
купила краги чилдренс, под комбез, утепленные.
но вот пришлось носить в мороз, а я не могу их одеть!!!и так и сяк крутила, намучила с себя и ребенка. они какие то узкие и длинные. пальчик вообще невозможно засунуть!
как вы думаете, что делать? покупать другие? какие вы одеваете деткам?
УраганнаЯ• 01 января 2015
Ответ дляМая твая не панимать
И несгибаемые.Ну неудобно ребенку в них.Ни пальчиком что то потрогать,даже ладошку нормально не согнуть.разве что для совсем малышей.которые в колясках сидят
Ничего подобного, когда на улице снег и -10 это лучший вариант для ребёнка. Мой носит с удовольствием, снежки лепит, сосульки срывает и тёпленько
Поумничка• 01 января 2015
Ответ дляУраганнаЯ
те що вашій дитині зручно ще не означає, що всім іншим теж. Я вже вище писала про свій досвід: моїм двом дітям не сподобалися краги, одні продала, дві пари так і лежать новими.
Файна цьоця
• 01 января 2015
итого, попробую сначала одевать краги, потом куртку.
и лично мое мнение: те, кто утверждает, что краги это выпендреж, либо не могут себе их позволить, либо им глубоко наплевать на удобство ребенка
Цикавенная• 01 января 2015
Ответ дляМая твая не панимать
ник у вас в тему!
Поумничка• 01 января 2015
Ответ дляФайна цьоця
а хіба вони сильно дорожчі за нормальні рукавички?
пам’ятаю коли купувала останній раз полартекові варежки коштували рівно стільки ж скільки і краги (марка Landsend) - по 10 доларів на розпродажі;
Краги H&M на тінсулейті коштували на розпродажі 2 чи 3 фунти. В той час як шерстяні варежки disana коштували майже 300 грн;
По моєму тут зовсім не в ціні справа;
Поумничка• 01 января 2015
Ответ дляФайна цьоця
додам що краги дітям купила, просто так і лежать новими: діти носять інші рукавички, краги не сподобались;
Файна цьоця
• 01 января 2015
Ответ дляПоумничка
По моєму тут зовсім не в ціні справа;
я о тех,что в переходе
Поумничка• 01 января 2015
Ответ дляФайна цьоця
я о тех,что в переходе
от нам такі дешеві варежки як раз і підійшли, і справа зовсім не в економії. В меншої дитини є краги H&M (лежать нові), варежки gap з подвійного флісу, варежки joha з подвійної шерсті і ще 3 пари тонких рукавичок H&M. А носить дешеві варежки за 27 грн(
При тому що gap і joha коштують не так щоб сильно дешево, дісталися від старшої сестрички, яка в свій час була ними абсолютно задоволена;
Сегодня на диете• 01 января 2015
Ответ дляПоумничка
тоді знімаємо мокрі рукавички і одягаємо сухі;
и через 10 минут опять? сколько пар за прогулку меняете? у меня двое деток - сколько пар мне с собой носить, если мы планируем гулять часа 4?)
Поумничка• 01 января 2015
Ответ дляСегодня на диете
прямо всі 4 години неперервно бере в руки мокрий сніг?
Я зовсім не раджу Вам відмовитися від краг - де Ви таке прочитали?
Я пишу тільки те, що не все що підходить вашій дитині так само добре підійде іншим дітям. Якщо Ваша дитина возиться в мокрому снігу 4 години підряд і їй зручно в крагах, то це зовсім не означає що у всі інші діти теж так роблять.
Наприклад мої діти гуляють 2 години, в мокрому снігу можуть возитися половину прогулянки. В старшої дитини полартекові рукавички, які не промокають (там ще є нашивка плащовки на долоні). Молодшій дитині можу поміняти 4-5 пар при потребі, але зазвичай вистачає двох.
Файна цьоця
• 01 января 2015
Ответ дляПоумничка
ну так, я ж пишу, что выбор ребенка не в счет!
обидно, что мамы, которые их не пробовали, щупали, использовали, начинают объяснять, что они выпендреж
Поумничка• 01 января 2015
Ответ дляФайна цьоця
мені взагалі не подобається підхід ’те що я вважаю зручним є зручним для всіх, те що я вважаю поганим не підходить для всіх’. В цьому плані я Вас розумію. Я купую кожній дитині по 3 комплекти верхнього одягу на осінь-зиму, і деякі мої сусіди не соромляться мені в м’якій формі пояснювати що це ’випердрьож’. А я так роблю далеко не з естетичних міркувань - мені просто зручно коли не треба відганяти дітей від болота-калюж, і можна спокійно закидувати одяг в машинку після кожної прогулянки, не переживаючи що до завтра не висохне
УраганнаЯ• 01 января 2015
Ответ дляПоумничка
Я вы не думали о том что Вы просто не умеете выбирать краги. Удобно не только моему ребёнку, но и всем остальным. Они рассчитаны именно на снег, лёд и мороз. Для плюсовой температуры у моего ребёнка другие перчатки. Или вы краги на любую погоды натягиваете на ребёнка? В таком случае и мой отказался бы их носить.
Поумничка• 01 января 2015
Ответ дляУраганнаЯ
Можливо не вмію. В мене є досвід з іншими рукавичками - ті які були абсолютно зручні старшій дитині, виявилися незручними молодшій. Це теж я погано вибрала?
Тут в темі хвалили краги H&M - моїй дитині не сподобалися. це знову я не вмію вибирати?
краги landsend купувала на рідному сайті - там було купа позитивних відгуків, рейтинг 5 зірок; а моїй дитині не сподобались. це теж свідчить про те, що не вмію вибирати?
Поумничка• 01 января 2015
Ответ дляУраганнаЯ
якщо чесно то на вулицю в крагах дитина вийшла тільки один раз. всі інші спроби одягти були ще вдома. Для плюсової температури в кожної дитини є по пачці тонких рукавичок H&M
Файна цьоця
• 01 января 2015
Ответ дляПоумничка
ой, мне тут недавно объясняли преимущества базарного комбеза перед термо((( вот смеху то было(
Поумничка• 01 января 2015
Ответ дляФайна цьоця
навіть не знаю що сказати - в моїх дітей ніколи не було базарних комбезів. Може вони дійсно не такі вже і погані. На наступний рік вирішила зекономити - купила дітям змінний варіант не термо, просто гарні і якісні парки ( марка vertbaudet). Приїхали - ну все класно, лежать супер, гарні, пошиті якісно, продумані; тільки вдвічі важчі і вдічі товстіші ніж я звикла(
УраганнаЯ• 01 января 2015
Ответ дляПоумничка
Мы пришли с ребёнком в Спортмастер, перемеряли несколько пар крагов, в тех, в которых ребёнку было удобно, комфортно, мы ушли домой. А через интернет я краги не беру, невозможно угадать их размер.
Поумничка• 02 января 2015
Ответ дляУраганнаЯ
мені таке не підходить, - все абсолютно купую тільки онлайн, по магазинах не ходжу вже кілька років. З ’неможливо вгадати розмір’ повеселили - якщо це не вдається Вам, не вдається мені, і навіть не вдається ще мільйону людей, це зовсім не означає що це не можливо.
Та і нема в мене мети будь якою ціною натягнути на дитину краги, є інша мета - щоб дитині було зручно, сухо,тепло. На наступний сеозн пошукаю рукавички з водовідштовхуючого полартеку 300 - теж абсолютно не промокає, але значно зручніший ніж краги. Або просто з хорошого подвійного флісу з непромокальною нашивкою на внутрішній частині
УраганнаЯ• 02 января 2015
Ответ дляПоумничка
Вы высасываете из пальца свой ответ. За невозможность угадать размер в интернете именно крагов я написала, И автор и вы тому пример. Продукты вы тоже через интернет берете?
Поумничка• 03 января 2015
Ответ дляУраганнаЯ
Я якраз про краги і писала. Навіть якщо я не можу вгадати розмір крагів, то це не означає що це неможливо. Здається, Ви не дружите з логікою. Продукти в основному купую в магазині.
Я думаю цю непродуктивну дискусію пора завершити.
Файна цьоця
• 03 января 2015
девочки, спасибо тем кто советовал
попробовала одевать сначала краги, потом куртку и проблема пропала))
я довольна и ребенок тем более) целый час от кучи снега не возможно было оторвать) руки сухие и теплые)