На Різдвяні свята понесемо вечерю до куми, Що їй можна купити? Порадьте?
БлондинкаЯ• 03 января 2015
У нас несут бутылку вина, торт и консерву какую-нибудь, можно ещё колбасу или что-то съедобное
Volshebnitsa@• 03 января 2015
ми теж збираемось до куми, яку ми дуже любимо ы в цьому році я зхочу замість ’продуктово-цукеркового’ набору подарувати подарунок + цукерки. Якщо ви знаете її вподабання, то можна подарувати те що вона б хотіла (туш для вій, блиск для губ, лак крутий якийсь), або якийсь напій який вона любить. Нам наша подарунки гарні завжди робить і ені завжди не зручно і я хочу якось їй віддячить..
Volshebnitsa@• 03 января 2015
Ответ дляLekusya
Если хотите подарок куме сделать - что-то для дома я думаю актуально в такие праздники - полотенца , чашки или бокалы ... шоколад ...
очень актуально
Volshebnitsa@• 03 января 2015
Зараз такі часи і все так дорого, що хочеться хоч якось віддячити людям (кумам) і принести ’нормальну вечерю’, а не ’збірний пакет з усіх вечерь’. В минулому році брали алкогольний напій, цукерки, фрукти, оливки, ананаси консервовані, кукурудзу...все що треба до столу
Ответ дляVolshebnitsa@
от і ми хочемо подарунок. нас кума також дуже балує. купує багато одягу.