Третій раз з літа у малої шишка біля вуха. Щойно приїхали з поліклініки, ЛОР і хірург сказали, що скоріше всього це повязано з зубами. Коли вперше літом так зявилося, то ми пили АБ, потім просто тихенько наблюдали, через 3-4 дні само прошло. а зараз вилака припухлість. Призначили компреси і до стоматолога ( це після свят). Зуби погані у нас, половина проліковані, але зараз нічого їй не болить. У когось було щось схоже?
Додекаэдр• 06 января 2015
В мене як були проблеми з зубами завжди лімфовузл був збільшений але тільки зі сторони зуба
Додекаэдр• 06 января 2015
Ответ дляtolyu
вам він болів? лімфоузел, бо мала не жаліється. просто він дуже великий
Як торкалась до нього то відчувала легеньку біль а так сам по собі не болів
Одноклассница• 06 января 2015
лимфоузлы возле уха еще аллергия увеличивает. проследите- что ел? пил? и т.п.
Одноклассница• 06 января 2015
Ответ дляtolyu
у нас аллергік мала(
ну вот. так что следите, или анализы сдайте чтобы точно знать на что.
Кина_не_будет• 06 января 2015
Ответ дляtolyu
ой, ми мільон разів здавалаи майже всі панелі, алергія на полин і все, але проблеми з ЖКТ і тому як наслідок постійний АД
а как у вас проявляется АД?
Одноклассница• 06 января 2015
Ответ дляtolyu
ну так проблемы с ЖКТ какие? аллергия- это не всегда высыпания. может проявляться и желудочно-кишечными проблемами. слизь повышена? или не знаете? может сами проследите после чего.
Ответ дляОдноклассница
слизь не повищена ( по капрограмі все ок), у нас дріжжі і хронічна ферментна недостатність.
Lili777_888• 06 января 2015
У нас увеличивается в основном от горла,но один раз было от нижнего зуба..Если не болит-не факт,что там не ,,цветет’ хроническая инфекция..
Одноклассница• 06 января 2015
Ответ дляВеснушка
компрессы на лимфоузлы?
Истерика.....этого делать нельзя
кстати ДА! подтверждаю.
Веснушка• 06 января 2015
Ответ дляtolyu
постійні червоні щоки, але не просто червоні, а як вавочками вже, вона чухає.
у моей дочки был аллергический лимфоденит, тоже шишки были за ушами+сыпь