Карусель-весель• 06 января 2015
Апостиль на свидетельстве о браке
нужно поставить апостиль на свидетельстве о браке. есть у кого-то подробная информация? только не через посредников, а напрямую МЮУ. куда обращатся и что нужно иметь при себе. Всем спасибо!
Баба-царьлебедь• 06 января 2015
Вы можете сами отнести документ. Только насколько я понимаю данную процедуру, на оригиналах апостиль не ставится. Вам надо сделать копию, заверить у нотариуса. Взять с собой паспорт, идентификационный код и в приемные часы (есть на их сайте) ехать в минюст. Там заполняете заяву, платите гос.пошлину и сдаете.
Я только процедуру знаю, сама лично не сталкивалась.
Удачи!
Александра Донецк• 06 января 2015
Сначала нужно понимать в какую страну Вы будете предоставлять свид-во о браке (Украина), чтобы понимать каким образом оно должно быть легализована для той страны. Исходя из способа легализации -есть определённый алгоритм
ОхиИВздохи• 06 января 2015
Апостиль может ставиться и на оригинал и на нотариально заверенную копию.
Если речь идет о свидетельстве о браке, то идете на улицу Марины Расковой - ниже написан адрес.
Здесь есть вся информация:
Графік прийому і оформлення документів для проставлення апостиля
Прийом документів здійснюється у понеділок, вівторок, п’ятницю з 9.00 до 12.00; у середу з 9.00 до 12.00 та з 17.30 до 18.30; третю суботу кожного місяця з 9.00 до 12.00. Видача документів здійснюється у понеділок, вівторок з 16.00 до 17.30; середу з 16.00 до 17.30 (для документів, прийнятих з 9.00 до 12.00) та з 19.15 до 19.45 (для документів, прийнятих з 17.30 до 18.30); п’ятницю з 15.00 до 16.30; третю суботу кожного місяця з 15.00 до 16.00.
Прийом документів про державну реєстрацію актів цивільного стану для проставлення апостиля та їх видача здійснюються за заявою особи, якою подаються документи (наказ Міністерства юстиції від 19 січня 2012 року № 94/5).
Відділ проставлення апостиля Департаменту у справах цивільного стану громадян розташовано за адресою: місто Київ, вул. М. Раскової 15, телефон 233-65-13, 233-64-75.
Термін розгляду документів для проставлення апостиля
Термін розгляду документів про державну реєстрацію актів цивільного стану, поданих для проставлення апостиля, у тому числі на яких неможливе проставлення відмітки про засвідчення головними управліннями юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим та в місті Севастополі у зв’язку з тимчасовою окупацією території України, - один робочий день.
У разі хвороби, звільнення, довготривалої відпустки працівників відділу проставлення апостиля Департаменту у справах цивільного стану громадян) термін розгляду документів про державну реєстрацію актів цивільного стану – до трьох робочих днів.
Термін розгляду документів про державну реєстрацію актів цивільного стану, поданих для проставлення апостиля, на яких відсутня відмітка головних управлінь юстиції в областях, місті Києві про засвідчення, - двадцять робочих днів.
У випадках, коли необхідно отримати зразок підпису посадової особи, відбитка печатки та/або штампа органу державної реєстрації актів цивільного стану, іншої додаткової інформації, документи про державну реєстрацію актів цивільного стану розглядаються 20 робочих днів (наказ Міністерства юстиції від 19.01.2012 № 94/5 “Про встановлення порядку роботи по проставленню апостиля на документах про державну реєстрацію актів цивільного стану”).
Здесь есть вся информация: