Редиска Я• 06 января 2015
Що брати необхідне у лікарню з дитиною
що взяти, переживаю, що вночц прийдеться рушати...Що брати необхідне? Може хтось щось нагадає.Дякую.
Мандолина Бу• 06 января 2015
Постельное, полотенце, мыло, чай, сахар,водичку, маленький чайник или кипятильник.Печеньку какую-то, фрукты.Еду вам будут привозить или там будете есть?
Редиска Я
• 06 января 2015
Ответ дляЗайка11
А что у Вас случилось?
не знаю, шишка на вусі. а мала ниє вже і тем-ра...
Морковку дай• 06 января 2015
Оу, ми вже два дні в лікарні (
Сьогодні довозили нам: чайник, переноску ( бо високо розетки) ,мені кофту змінну, воду.
А так то брали : мило, вологі серветки, сухі, полотенце, посуд, розчіску, т
апки, постіль, їжа, змінна білизна, машинку, літачка: )
Беріть ліки які у Вас є дома, щоб як треба буде, то не купувати вдруге.
Лікуйтесь! !! З Різдвом