Бокс-орун• 09 января 2015
Девочки подскажыте.ребенка сглазили!
Дівчата в кого була така ситуація.Ми на свята поїхали в село на свята , до знайомих в яких ми гостювали прийшло багато людей з села,які дивились на мою дитину,казали який цікавий хлопчик.Потім в малого сильно змінився настрій,він став дуже знервований і захотів спати.Через годину сну,малий почав захропати,я взіла його на руки,а він почав синіти і не приходив до себе,15хв.Аж коли привезли жінку,яка згасила йому на сірниках і сказала,що це дуже сильний врок,він отямився.До цього я не вірила,і ніякий оберіг з собою не носила.Жінка сказала,що врікли з дуже поганими очима,і погано,що на дитині не було нічого,що могло його оберегти(Дівчата,в кого таке було,які були наслідки і т.д....
Бокс-орун
• 09 января 2015
Ответ дляВиниловая пластинка
а Вы так доверяете безоговорочно медикам что ужас,мне двоих детей месяц от простуды не могут вылечить наши доктора,уже антибиотики пропили а толку ноль.
за наший лікарів це окрема тема,мій синочок за2 роки ніразу не хворів,така ситуація в нас вперше.Ми небули в лікарні ні разу,і я була шокована,їхнім відношенням,атмосфероюі т.д.Вони не розбираються в ситуаці зразу призначають антибіотика,і ходять медсестри як сонні мухи(((
Бокс-орун
• 09 января 2015
Ответ дляКусочек Сыра
автор с интернетом! не думаю, что там очень далекая деревня.
ви знаєте,якщо б в мене не було такої ситуації,я б теж подумала,що автор дура і чокнута.я не описала відразу,що я в лікарні теж була,мене цікавить тема сглазу,тому,що я перший раз з таким зіткнулась(
Бокс-орун
• 09 января 2015
Ответ дляЛыжи со вспышкой
у вас ребенок тупо ЗАБОЛЕЛ! а вы верите,что его сглазили
аналізи показали,що дитина повністю здорова,і лікарі не можуть пояснити,що це було(
Лыжи со вспышкой• 09 января 2015
Ответ дляБокс-орун
ребенок с температурой 38,2 и теряющий сознание на 15 минут - полностью здоров?
Бокс-орун
• 09 января 2015
Ответ дляЛыжи со вспышкой
сказали,що це від перенапруження нервового може таке бути,температура піднялась її збили і через годину,вже темпер.була 36.2
Царевна Лягушка• 09 января 2015
Ответ дляБокс-орун
так.
носіть на такі заходи шпильку. Але в таких випадках коли дитина синіє, то краще зразу лікаря, а потім вже до цілителів. І ще цілком можливо, що просто було багато людей незнайомих от і нервове перенапруження
Помидорина• 09 января 2015
Ответ дляБокс-орун
Повністю здорових немає, є недообстежені.
Бокс-орун
• 09 января 2015
Ответ дляНаливайКа
Походу автор не так давно из забитого села вырвалась, но оно из нее никак..
давайте по темі,якщо не стикалися з такою темою не пишіть будь-ласка,і дай Бог,щоб і не стикались з таким.
Царевна Лягушка• 09 января 2015
Ответ дляБокс-орун
Не звертайте увагу!
Кусочек Сыра• 09 января 2015
Ответ дляБокс-орун
Все люди заболевают ВНЕЗАПНО, при том, что ничего такого раньше не было! Дай Бог, конечно, чтобы у вас ничего серьезного не было!
Бокс-орун
• 09 января 2015
Ответ дляЦаревна Лягушка
так,тепер будем носити.Дякую вам за поради.
Царевна Лягушка• 09 января 2015
Ответ дляБокс-орун
ще коли бачите що погано, вмивайте святою водою. Не хворійте
Бокс-орун
• 09 января 2015
Ответ дляКусочек Сыра
спасибі вам!Ми ще хочем зробити повне обстеження,щоб бути впевненими що все добре.
Бокс-орун
• 09 января 2015
Ответ дляЦаревна Лягушка
так,вмивали водою також і молились.Дякуб вам за пораду.Всього вам самого світлого і доброго.
Бокс-орун
• 09 января 2015
Ответ дляМуууумие
вызвали б врача он вам реальный диагноз сказал...
лікаря теж визивали,мене просто цікавила тема вроків,тому,що я з цим ніколи не стикалась(
Бокс-орун
• 09 января 2015
Ответ дляЭлектричка
Найдите хорошую бабку,пускай отчитает,на воск выльет.Сколько ребенку? Нужно обязательно одевать булавку!!!! Если ребенок светленький к нему всякая гадость цепляется.
віск теж вилили,сказала жіночка обовязково булавку носити і якщо знаєш когось з поганими очима,казати сіль в твоїх очах.В нас синочок дуже гарий на вроду,і розумнийц не по рокам,і всі на нього звертають увагу,особливо для контингенту в якому ми були(люди з села)Синочкові 2 рочки.
Царевна Лягушка• 09 января 2015
Ответ дляБокс-орун
Дякую)))))
Бокс-орун
• 09 января 2015
Ответ дляВиниловая пластинка
св.водой умыть и подолом вытереть.
спасибі за пораду.
Бокс-орун
• 09 января 2015
Ответ дляМуууумие
сколько с вас жиночка взяла ... когда следующий раз сказала денежку принести ей в клювике?)))
нічого жіночка не брала((
Бокс-орун
• 09 января 2015
Ответ дляВиниловая пластинка
наші медики це окрема тема,це жах.
Виниловая пластинка• 09 января 2015
Ответ дляБокс-орун
наші медики це окрема тема,це жах.
мы к мужу в деревню поехали ,так мне ребенка там так сглазили, знаю что это такое.
Виниловая пластинка• 09 января 2015
Ответ дляБокс-орун
наші медики це окрема тема,це жах.
бабушки соседки радовались ой какая девочка,ой какая умничка,а вечером с ребенком такое начало твориться,никто не мог понять ,что случилось.
Бокс-орун
• 09 января 2015
Ответ дляВиниловая пластинка
можете описати,яка була реакція?Я неможу до цього часу прийти до себе,це такий жах.Ми для дитини своєї все робим,слідкуєм за харчуванням,за розвитком,і тут таке(
Виниловая пластинка• 09 января 2015
Ответ дляБокс-орун
сильнотрусило ребенка и бледная стала ,плакала.
Бокс-орун
• 09 января 2015
кажуть,що головне,щоб дитина не заспала з цим,а наш синочок з цим заспав,і тому така жахлива реакція((