ЕлькиПальки• 15 января 2015

Так что там в Москве за Майдан??

Не могу ничего найти толкового...бла-бла-бла...
Что там на Манежной было?
Бросьте ссылку и закрою тему
АгатаХристя• 15 января 2015
пришли либералы пару десятков человек. И пришли активисты - антимайдан несколько сотен человек. Поорали лозунги. Полиция попросила разойтись - все и разошли чуть погодя.

Телефон Рубика• 15 января 2015
там им рот быстро закрывают.
Губной рояль• 15 января 2015
в Гюмри сейчас идёт столкновение возле здания Рос.посольства. убийцу не выдают.
Задолбулька• 15 января 2015
Пофиг что в Москве, посмотрите, что в Армении.
автор ЕлькиПальки • 15 января 2015
Ответ дляЗадолбулька
Я в шоке вообще от этого!!!
ПИПИКНУТАЯ• 15 января 2015
Під час зіткнень, які почалися через вбивство російським солдатом сім´ї у Вірменії, постраждали, щонайменше, 12 людей. Про це повідомляє місцеве видання Aravot з посиланням на медичні служби міста.

Зіткнення між протестуючими і силовиками у вірменському місті Гюмрі призвели до появи перших поранених. Щонайменше, 12 людей постраждали, серед них є троє співробітників поліції. Травми також отримали журналісти. В одного з них є опіки.

Зіткнення на вулицях міста все ще тривають - чути вибухи шумових пакетів і гранат. Поліція намагається відтіснити протестувальників, їх у відповідь закидують камінням. Багатьох протестувальників затримують.

Нагадаємо, зіткнення почалися ввечері 15 січня і спричинені вбивством вірменської родини, що його скоїв російський солдат Валерій Пермяков, який зараз переховується на російській військовій базі.

На вулиці вийшли кілька тисяч людей, які вимагають його видати. Сам російський військовослужбовець зізнався у вбивстві 12 січня шести осіб у вірменському місті Гюмрі.

Відомо, що Валерій Пермяков є військовослужбовцем 102-ї російської військової бази у Вірменії.