Армейская• 16 января 2015
Дівчатка, дорогенькі, порадьте вправи, які можна робити вдома, щоб позбутися
на животі рятівного кола)). Одягла сьогодні джинси вузенькі, ноги і попу стягнуло, начебто нічого, а над поясом штанів, зразу з"явилося те саме коло)). Якщо не вузькі штани, то нормально, можна сказати рівномірно розподіляється. Весна наближається, потрібно щось зробити. Дякую за поради.
ТаПрямТам• 16 января 2015
На ютубе найдите упражнения с Валери Турпин- там ролики и для пресса и для ног. Вам удобно будет делать и дома.
В этой теме есть ссылка, для примера, но на бедра, найдите именно те упражнения, что подойдут Вам.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-774228
Носки на подтяжках• 16 января 2015
Мені дуже подобаэться канал на ютубі, веде його дівчина Katy energy. Прямо в пошук забийте. В неї э комплекси вправ від будь-яких проблем. І завжди красиві місця зйомки ;)
Губной рояль• 16 января 2015
попробуйте калланетик. подходите комплексно к своему организму. рекомендую всем - отличная растяжка, отличное самочувствие, отличная фигура, весь комплекс - занимает около 1 часа.