А поговорить?• 19 января 2015
Поговорим о кулинарии?
Девочки,я работаю,муж работает..приходим домой в одно и то же время и нужно быстренько что-то приготовить..Стараюсь готовить каждый день разное и хотела бы,что каждая написала,что готовит с пн по пт. для разнообразия меню)
Шмоточницаца• 19 января 2015
- плов (зранку дістати з морозилки м ясо, хай розморожується) , і ввечері швиденько закинути тушити, для приготування піде до години (маленький секрет для швидкості приготування будь чого, моркву завжди заморожую натерту, або кубиками нарізану)
- вареники (заморожені маю в морозилці))
- запечена картошка
- тушена картошечка
- спагетті
- пшенична каша/гречана каша/ макарони , підливка чи котлетки
- запечена картошка
- тушена картошечка
- спагетті
А поговорить?
• 19 января 2015
Ответ дляШмоточницаца
- запечена картошка
- тушена картошечка
- спагетті
- запечена картошка
- тушена картошечка
- спагетті
поделитесь рецептом плова?)
Просто красавица• 19 января 2015
Ответ дляШмоточницаца
ще
- картошка по-французьки
- борщ червоний/щавлевий
- суп, бульйон
- картошка по-французьки
- борщ червоний/щавлевий
- суп, бульйон
А что это за картошка по-французьки? расскажите пожалуйста
Шмоточницаца• 19 января 2015
Ответ дляА поговорить?
поделитесь рецептом плова?)
шматочки м´яса викладаю на добре розігріту сковородку, піджарюється з обох сторін в своєму соку ілька хвилин, тоді добавляю олію, цибулю, моркву, піджаюю, добавляю томатний соус, під кришкою трішки протушую, потрім добавляю добре промитий рис, не перемішуючи, добавляю воду, масла на кінчик ножа, спеції, в середину кладу не очищені зубчики часнику (помиті), і до готовності. Після приготування часник вийняти , викинути)
Шмоточницаца• 19 января 2015
Ответ дляПросто красавица
частіше її готую в мультиварці, але в духовці рецептура не міняється
- Форму в якій буде готуватись, змазую олією
- на дно далі викладаю м´ясо тонкими слайсами (товщина приблизно 0,5 см)
- далі кільцями цибулю викладаю
- далі картошку слайсами тонкими
- помідор тонкими кільцями( інколи й без нього роблю)
- затерти верх твердим сиром
- і залити соусом ( 1 яйце взбити, сметани, майонезу трішки, сіль, перець)
все на око роблю, залежить від кількості, і в духовку.
До готовності, зубочисткою проколювати картошечку ..м ясо, чи готове.
В мультиварці простіше, ставлю на 40 хв, воно добре пропарюється, пропікається, і точно готове, м´ягеньке
смакота
- далі кільцями цибулю викладаю
- далі картошку слайсами тонкими
- затерти верх твердим сиром
смакота
Просто красавица• 19 января 2015
Ответ дляШмоточницаца
- далі кільцями цибулю викладаю
- далі картошку слайсами тонкими
- затерти верх твердим сиром
смакота
- далі кільцями цибулю викладаю
- далі картошку слайсами тонкими
- затерти верх твердим сиром
смакота
спасибо за рецепт, слюнка потекла...))) надо попробовать!
Королева спама• 19 января 2015
Ответ дляШмоточницаца
- далі кільцями цибулю викладаю
- далі картошку слайсами тонкими
- затерти верх твердим сиром
смакота
- далі кільцями цибулю викладаю
- далі картошку слайсами тонкими
- затерти верх твердим сиром
смакота
А в каком режиме делаете, когда в мульте готовите?
Шмоточницаца• 19 января 2015
Ответ дляКоролева спама
випічка
Королева спама• 19 января 2015
Ответ дляШмоточницаца
випічка
А Вы давно мультей пользуетесь? Можете мне подсказать - в каких случаях клапан на крышке не закрывать? Не разберусь, а в инструкции нет об этом...
Шмоточницаца• 19 января 2015
Ответ дляКоролева спама
майже рік, але моя мультиварка-скороварка з простіших , редмонд але без наворотів,
і я чесно кажучи готую все із закритим клапаном, раз пробувала щось пекти із відкритим, то пригоряло(
Королева спама• 19 января 2015
Ответ дляШмоточницаца
Ясно, спасибо! У меня тоже редмонд, но просто мультиварка) Недавно пользуюсь.
А поговорить?
• 19 января 2015
Ответ дляШмоточницаца
автор, а Ви що готуєте ?
Половину из того,что вы написали. Картошка в любом виде,в том числе и по французки,только вместо соуса просто заливаю сметаной - летом еще вкуснее,когда много овощей (перец,помидорки,грибочки). Еще деруны делаю с картошки. Люблю супы делать т.к они быстро готовятся. Хочу еще в рацион добавить рыбу,а то витаминов не хватает