tartaricum• 20 января 2015
Декс-50 уже четвёртый год. Работает как часы ))) Кастрюлю только пришлось заменить.
Ответ дляClemency
Як на мене, то краще пароварку. Я жалкую, що мультиварку купила. В мене Філіпс, хороша, має багато функцій, але саме для мене не потрібна
так в пароварке гриля нет к примеру..
я так н елюблю мыть пароварку что почти не пользуюсь ей.. так неудобно. и не понимаю прикола ее, проще в кастрюле сварить, а в мульте можно запекать,вот хочу купить...
Ответ дляШКОДА 99
так в пароварке гриля нет к примеру..
не зручна мені пароварка, може я звикла просто до плити і духовки. Тому використовую її лише , як пароварку. На пару, до речі, смачніше ніж просто відварене
Ответ дляClemency
пробовала, но мыть... у меня 2е малышей.,
посуду как то легче перемыть а про пароварку я как то на 3 дня забыла и она стояла грязная(((
фу.(
мультю хоть легче мыть?
фу.(
мультю хоть легче мыть?
Ответ дляШКОДА 99
фу.(
мультю хоть легче мыть?
фу.(
мультю хоть легче мыть?
там каструля і зверху накладка, по типу сита. Так , що не важко. А пароварки в мене не було, тому не знаю чи важко мити)))
Ответ дляШКОДА 99
там есть функция пицца..это как?
я в ній піцу не робила,є до неї книжка з рецептами там все детально описується.Я каші різні варила в ній ,картоплю варила ,жарила,зупи йшла з дітьми гуляти ставила на відстрочений таймер приготування каші з молоком приходила,а каша горяча в мультиварці)))))Макарони дуже добре в ній варити,крупи.і ще багато всього,можна і на пару готовити .
Ответ дляната85@
ну как макароны варить? не представляю..
я покупаю чумак,варить строго 6 минут,вкусно получается,если больше, 8-10 минут они разварятся, вот как их в мульте оставить - разбухать?
и скажите, она с функцией скороварки?
и хватит ли на 3х взрослых и 2 детей объема 5 л,или нужно больше? фри можно в ней деалть? спасибо большое за внимание!!!)))
и скажите, она с функцией скороварки?
Ответ дляШКОДА 99
и скажите, она с функцией скороварки?
там є функція макарони закинули в воду макарони,виставили функцію і все макарони варяться,мені ще ні разу не розварились)))Скороварки немає,хватить 5 літрів,нам на 2 дорослих і двох дітей хватає 3 літра.Відпочивали цього року в Шацьку,так відпочинок з мультиваркою став відпочинком))))))
Ответ дляната85@
крутяк!
спасибо большое!
мы часто в село ездим без условий, в горы,
думаю мультя будет спасением если ЧЁ,)
хотя в селе печь,и муж любит кушать приготовленное в печи,каквдетстве)))))
спасибо большое!
думаю мультя будет спасением если ЧЁ,)
Ответ дляШКОДА 99
крутяк!
спасибо большое!
думаю мультя будет спасением если ЧЁ,)
спасибо большое!
думаю мультя будет спасением если ЧЁ,)
в цій мультиварці є функція томление ,каша і все решта получається як з печі.Немає за що я нею дуже задоволена