Я Главная• 23 января 2015
На сколько вырастает ребенок с 2 до 3 лет?
Всем доброе утро) Подскажите какой рост комбеза зимнего брать на след год сейчас рост 88 нам 1.9 хватит ли мне 98 роста?
d.natali21• 23 января 2015
забейте в гугле ’таблица роста детей’ и приблизительно посмотрите какой будет рост, думаю 98 будет как раз
Ресничный червь• 23 января 2015
Діти різні бувають. Моя старша дитина з 2 до 3 років виросла на 12 см.
Молодшій зараз 2 роки, зріст 87-88 см, на наступну зиму в нас припасений одяг 104 розміру.
Пез Году Неделя• 23 января 2015
Прошлой зимой было 2 года(рост не помню где-то 82-86см)взяла костюм зимний Ленне р.92, был великоват подворачивала рукавчик и штанишки во внутрь( смотрелся нормально не огромный был, как пишут) сейчас нам 3года 95см он как раз на нее.
Ресничный червь• 23 января 2015
Ще дивіться яка конституція в дитини:
якщо дитина худенька, великий запас не беріть, ’потоне’
а якщо міцненька - можна і побільше.
є довгоногі діти (особливо дівчатка), їм штани побільші треба.
а якщо міцненька - можна і побільше.
Кривая спроса• 23 января 2015
если сегодня рост 88
то ровно через год будет 97
комбинезоны бывают и маломерки, и полномерки.
например китайцский нужно брать р. 110
а европейский (рейму, линне и иже с ними) р. 98, причем носить его будете две зимы ;)
то ровно через год будет 97
например китайцский нужно брать р. 110
Ресничный червь• 23 января 2015
Ответ дляУси-пуськи
теж цими табличками користуюсь - кльові!
А взагалі в мене старша дитина якраз в 2-3 роки перекочувала з колонки ’нижче середнього’ в колонку ’вище середнього’, так що з молодшою дитиною я вже насторожі:)
Банан-барабан• 23 января 2015
Ответ дляРесничный червь
у моей тоже сейчас 88(почти 2 года сейчас) и тоже на следующий год заказала размер 104, а теперь переживаю что утонет
Ресничный червь• 23 января 2015
Ответ дляБанан-барабан
З мого досвіду, ще дуже залежить від крою: я стараюсь вузенькі вибирати, тоді запас в розмірі не так критично.
І ще якщо штани внизу на гумках-манжетах, то запас в розмірі не особливо заважає і нормально виглядає (правда мені такі не подобаються, люблю рівненькі);
І ще в кожного свої ’таргани’ - мене наприклад страшно бісить, якщо в дитини одяг малий або впритик, - мені здається що це не просто негарно, а ще і шкідливо і не зручно. А великуватий не проблема. По дітях навколо бачу, що у багато батьків думають навпаки: краще замале ніж завелике. - в лютому-березні кожна друга дитина в короткуватих штанах-комбінезонах.
Банан-барабан• 23 января 2015
Ответ дляРесничный червь
вот у нас в этом году так и получилось, купила на зиму комбез на рост 83-86(летом рост был 77 см) и на следующую зиму комбез на рост 93-98, носим уже который на следующую зиму купила, потому что у малой ноги длинные и куртка с меньшего комбеза нормальная, а полукомбез коротковат уже. А в большем куртка великовата, а полукомбез -норм.
Ресничный червь• 23 января 2015
Ответ дляБанан-барабан
о таке часто в дівчаток буває, вони довгоногі. Моя старша стабільно штани носить на розмір більші, ніж верх.
З мого досвіду, достатньо довгі штани у Land´s End. Плюс ще є можливість подовжити штанини на 4 см (розпорюється спеціальний шов всередині). Взагалі опція подовження є у багатьох марок (обермеєр, нордфейс наприклад).
Морковна• 23 января 2015
Ответ дляMyr1
Если это не полно мерка ( +6) , то можно смело брать !
Мы например сейчас 2,10носим 86 размер реймы
А какой у вас рост?
Ресничный червь• 23 января 2015
Ответ дляМорковна
У нас рост в 2,4 98 см, не представляю если 108 будет через год (
діти нерівномірно ростуть: в моєї між 2 і 3 був скачок, а далі по 7-8 см в рік. ну і 108 в три з половиною це просто трохи більше середнього, нічого страшного.
Я Главная
• 23 января 2015
Хочу брать lenne они ведь полномерные) наверное 98 все таки возьму
Я Главная
• 25 января 2015
Ответ дляMyr1
88 см - девочка
Вы с мужем наверное высокие?
Я 1.65 Муж 1.75 я бы не сказала что высокие