VL• 23 января 2015

Что можно беременной на 7-8 мес если темп 7.5 и кашель????

чтоб попить из средств против кашля?
Bessta• 23 января 2015
Я только сироп подорожника пила Др.Тайса, что еще можно не знаю, а, терапевт мукалтин разрешила пить, а так все.

sofi2013• 23 января 2015
Я в таких випатках дзвонила своєму гінекологу. Ніякого самолікування. Ви ж відповідальні за ще одне життя.
автор VL • 23 января 2015
а декасан в ингаляции можно?

темп 37.5
sofi2013• 23 января 2015
Ответ дляVL
а декасан в ингаляции можно?

темп 37.5
Цитата:
а декасан в ингаляции можно? темп 37.5[/citОсобливі застереження.
Застосування у період вагітності або годування груддю.
Відсутні застереження щодо застосування у період вагітності або годування груддю.

Источник: ДЕКАСАН®, інструкція, застосування препарату ДЕКАСАН® Розчин, 0,2 мг/мл по 50 мл, 100 мл, 200 мл, 400 мл у пляшках, по 50 мл, 100 мл, 250 мл, 500 мл, 1000 мл, 2000 мл, 3000 мл, 5000 мл у контейнерах, по 2 мл або 5 мл у однодозових контейнерах № 10
Анна_кира• 23 января 2015
МУКАЛТИН!!! я тоже беременная пила, мне моя Г посоветовала. он на травках
sofi2013• 23 января 2015
Вагітність - дуже відповідальний період в житті жінки, пов´язаний для неї з великими надіями і радощами, але в той же час вагітність пов´язана з труднощами і підвищеним занепокоєнням за своє здоров´я і здоров´я дитини. Жінка в цей період набагато ретельніше дбає про себе, щоб уникнути ризику, але за дев´ять місяців безумовно не раз можуть виникнути проблеми зі здоров´ям - від нападів головного або зубного болю, до простудних і вірусних захворювань.

Незважаючи на бажання обійтися без лікарських препаратів, не завжди можна бути впевненим в ефективності лікування травами або народними засобами. Які таблетки можна приймати при вагітності?

Найкраще в цій ситуації проконсультуватися з лікарем, який призначить правильне лікування. Особливо це стосується жінок з хронічними захворюваннями - у них найчастіше немає можливості припинити лікування на період вагітності, а значить всі дев´ять місяців необхідно щільно взаємодіяти з лікарем. Не варто використовувати звичний Вам препарат - навіть якщо до вагітності організм реагував стабільно добре, то в цей час настає повна перебудова організму, внутрішні органи виконують подвійне навантаження, тому реакція організму на звичний препарат може бути непередбачуваною. У перший триместр приймати ліки не рекомендується - в цей період у ембріона тільки починають формуватися органи і системи, і організм дитини беззахисний перед речовинами, що містяться в ліках - тому деякі лікарські компоненти можуть викликати вади розвитку. З другого триместру плацента захищає організм плоду від проникнення агресивних речовин і можна приймати деякі ліки. В даний час існує цілий ряд препаратів, які дозволено приймати при вагітності - вони не роблять на ембріон шкідливого впливу.

Найпоширеніша проблема - головний біль або простудні явища. Впоратися з ними допоможе парацетамол - він має протизапальну і знеболюючим ефектом. З кашлем можна впоратися за допомогою мукалтін , копійчаних таблеток під назвою ’від кашлю’ або бромгексину . При нежиті можна скористатися санорин, нафтизин, Піносол.
Angel.i.• 24 января 2015
Обратитесь к врачу, у меня ребенок родился с очень большой дальнозоркостью(в полтора года +4,+8), сказали что последствия перенесенной болезни во время беременности. За всю беременность болела только раз, температура выше 37.7 не поднималась