Помилуйте мадам• 25 января 2015
А где в нете можно посмотреть сейчас 50 оттенков серого.
Спасибо
MASHUNCHIK_BUKA• 25 января 2015
Ответ дляПомилуйте мадам
Только в кинотеатрах,а в нете можно?
в кинотеатрах не раньше 12 февраля
Думы мои думы• 25 января 2015
Краще книги прочитайте - ніколи фільм не передасть історію, як книга. Хоча, занадто вони розтягнуті. Якщо ще й фільм подільть на три частини, то буде, вибачте, шлак. Або ж самі дознімають:)
Не танцую- но пою• 25 января 2015
Ответ дляopana
Какая там история в ’Оттенках серого’
Мир Мир Мир!• 25 января 2015
Ответ дляНе танцую- но пою
Какая там история в ’Оттенках серого’
гы, это точно.
Думы мои думы• 26 января 2015
Ответ дляДомашка
Девочки, неужели этот бред можно читать. Это же просто кошмар
Стало цікаво, що ж там за історія, що про неї всі гудять. Часу не варта. Я взагалі не знаю, як 10-15 днів можна на три книги розтягти. Слухала аудіокнигу, паралельно зі справами по дому. Однозначно шлак. Якщо перша книга реально нічого - то далі нудота. Описи розпливаються, немає деталізації... Короче автор зрозуміла - піпл хаває, буду писати трилогію)
Помилуйте мадам
• 26 января 2015
Ответ дляopana
спасибо