Радуга-дуга• 25 января 2015
Відкрито понад 15 вакансій
Ringoo, роздрібна мережа мобільної та цифрової техніки
Робота в Ringoo це:
— офіційне працевлаштування та соціальні гарантії відповідно до чинного законодавства України;
— прозора та прогресивна система мотивації для зростання матеріального благополуччя;
— професійне навчання техніці продаж, продуктам компанії та обліковій системі 1С.
Дізнатись подробиці і відіслати резюме:
Робота в Ringoo це:
Дізнатись подробиці і відіслати резюме:
Радуга-дуга
• 25 января 2015
Потому что я не работодатель, нашла для других информацию,может кому-то будет полезно?
Радуга-дуга
• 25 января 2015
Ответ дляЯ не на долго
Автор Вы начинающий рекрутер?
не знаю, может быть, хочу помочь кому-то, вот увидела объявление и выложила