Снегопадка• 26 января 2015
Стійкий лак для нігтів
Порадьте стійкий лак для нігтів, по реальній ціні, ато мої лаки навіть з закріплювачем тримаються 2 дні, на 3 день вже не супер вигляд мають нігті....
ТигрЛьвович• 26 января 2015
Ответ дляНамакушка
гель!
у меня ГЕЛЬ держится 3 дня, с закрепителем и не больше!
БезникаЯ• 26 января 2015
У меня дольше чем обычный за 15-20 грн держится Seventeen, он чуток дороже, но разница лично мне ощутима
Снегопадка
• 26 января 2015
Ответ дляНамакушка
гель!
Гель лак це тільки в майстра можливо покрити,чи самостійно можна покривати?
ЖаннаНеАгузарова• 26 января 2015
Ответ дляСнегопадка
гель лак у майстра, тримається до 2х тижнів.
Можливо і самостйно, тільки ля цього багато всього купити треба, а ще і кольори різні хочеться...
Снегопадка
• 26 января 2015
Ответ дляТигрЛьвович
Для покриття гель-лаком (шеллак) потрібна лампа?
Снегопадка
• 26 января 2015
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ясно,це потрібно набір купляти, з лампою і всім решта....дякую
Я только за!• 26 января 2015
Ответ дляyukka24
в Киеве, есть в Новусе на Дружбы народов, в основном, там где отделы с американской косметикой.
спасибо, посмотрю, правда живу на позняках, схожу посмотрю в нашем новусе, вдруг есть
Золотая орда• 26 января 2015
Ответ дляНамакушка
гель!
та ну тот гель!! я делала в салоне - запилили поверхность - так ногти капец - пожелтели и ломкие стали.
Может, разве что не запиливать?