Крем для арбуза• 29 января 2015
Хто робив покупки 22.01.15 з іноземних сайтів? Приват Банк.
Ітак. Мене цікавить чи є люди які потрапили в таку ж ситуацію. Поділіться досвідом.
Історія така 22.01.15 після 18 год робила інтернет покупку. Глянула курс в приваті, щоб перерахувати саме таку суму яка була мені потрібна, а саме 677 грн (перевела з запасом 680 грн), яке було моє здивування коли оплата не пройшла, думаю ну добре сикну ще 5 грн, операція пройшла успішно, але смс яке мені прийшло зняло по курсу не 21.27, а 21.41, про що я поскаржилась знайомій у ВК (скріни всі додаються). На цьому все було б і закінчилось, якби Приват банк на наступний день (23.01.15) не прислав смс в якому просив вибачення і обіцяв повернути різницю. Сума то звичайно не велика 4 грн, але всерівно зараз не той час щоб розкидатись грошима, а тим більше дарувати їх Приват Банку. Обіцяних грошей я так і не дочекалась! Вирішила написати в службу підтримки (скріни додаю). Так от там нічого повертати мені не захотіли і робили з мене дуру. Спочатку мені писали що 23.01.15 курс був 21.41 і зняло мені вірно, на що я відповіда що я робила покупку 22.01.15, і тут знову почула що все вірно, курс був 21.41. Я дала силку на сайт в якому чітко пише що курс 22.01.15 був 21.27, тай і я це памятала. не може ж таке бути що ми взяли і видумали:) На що він посилається на архів приват банка (скрін додаю) в якому купа помилок, і що я бачу що курс 23.01.15 -21.27, хоча мені розповідав що курс 21.41. От як їм брехливим можна вірити? Якщо хтось потрапив в таку ж ситуацію відкликніться. Також вислухаю будь які поради, адже гроші мені не повернули, обіцяли перезвонити. Справа не в 4 грн, це вже діло принципу. Бо це вже не вперше коли приходиться свої гроші вибивати.
П.С. Вибачте за помилки, пишу швидко на емоціях..
Резвая лошадка• 29 января 2015
В приватбанке КУРС КОММЕРЧЕСКИЙ меняется НЕСКОЛЬКО раз за день. При этом важен курс не на момент покупки а на момент обработки ТРАНЗАКЦИИ банком, дату обработки посмотрите в выписке
Пищалка• 29 января 2015
зараз не той час щоб розкидатись грошима, а тим більше дарувати їх Приват Банку
ось Ви так пишете... я згодна тільки не розумію чого Ви з ним продовжуєте працювати з цим прихватом
Крем для арбуза
• 29 января 2015
Ответ дляРезвая лошадка
Я це розумію, вранці дійсно курс був 21.41, але після обіду він впав і був 21.27 як до оплати так і після оплати.
Крем для арбуза
• 29 января 2015
Ответ дляПищалка
Нажаль немає альтернативи:( Людям зручно оплачувати на карту приват банка, бо в них ввіділень як грибів.
Крем для арбуза
• 29 января 2015
Ответ дляРезвая лошадка
І для чого тоді було присилати смс, що вони не праві і повернуть гроші
Пищалка• 29 января 2015
Ответ дляКрем для арбуза
альтернатива є і справа не стосується кількості відділень. але ви я бачу ще далеко...
Крем для арбуза
• 29 января 2015
Ответ дляПищалка
Я раніше обслуговувалась в іншому банку, але тепер він валюту вгазалі не продає, а гривневою карткою всерівно не вигідно розраховуватись, оскільки в банк постійно приходиться їздити, а коли знімає з Привата гроші вони відсоток беруть. Я роблю постійні інтернет покупки, і більшість клієнтів не згідні бути в пошуку банку щоб оплатити.
Якщо ви дійсно знаєте кращу альтернативу, то краще поділіться
Однозначно• 29 января 2015
мне также пришла смс что разницу по курсу вернут, но естественно ничего не возвращают.смс пришла 23 и написано, что в течении 3-х суток. но...
Сегодня я не я• 29 января 2015
Ответ дляКрем для арбуза
у меня тоже самое, я писала в приватчат и они сказали, что сделали заявку на возврат денег...сегодня звоню им, они говорят, что заявки не было, сделали повторно заявку...и сказали, что перезвонят, через час позвонили, уточнили суммы списания в долларах...и все, дальше жду решения по этому воросу....
Пищалка• 29 января 2015
Ответ дляКрем для арбуза
я потратила не один рік, щоб побудувати для всіх вигідну схему (для себе і клієнтів), тому вона мені дорога і ділитись не збираюсь
Крем для арбуза
• 29 января 2015
Ответ дляСегодня я не я
Цікаво буде дізнатись результат:)
Но Вам хоч не говорили що Ви ’олень’ і курс був вірний?
Сегодня я не я• 29 января 2015
Ответ дляКрем для арбуза
Цікаво буде дізнатись результат:)
пока не говорили...
если сегодня перезвонят, я отпишусь, расскажу чем закончилось!!! хотя сомневаюь, что перезвонят...
Татьяна2012• 29 января 2015
у вас была блокировка и списание в разные дни, это обычная практика привата.
Крем для арбуза
• 29 января 2015
Ответ дляСегодня я не я
пока не говорили...
В кінці через годину переписки коли я його дістала, він сказав що залишив мою заявку на розгляд і мені перезвонять через день-два. Якщо не перезвонять буду знову писати в службу підтримки, хай хоть відпрацьовують гроші
Сегодня я не я• 29 января 2015
Ответ дляТатьяна2012
нет, это не то, пришла смс о неверном курсе и пересчете, я бы ничего и не предпринимала...если бы не эта смс, сами написали, вот пускай теперь пересчитывают!!!
Крем для арбуза
• 29 января 2015
Ответ дляТатьяна2012
Не було ніякої блокіровки. Платіж був просто відхилений, через 10 хв доклала гроші і оплатила, платіж пройшов успішно і смс зразу після оплати пройшла, і в Приват24 гроші зразу списали. Я на рахунок цього дуже скрупульозна і все провіряю по декілька разів.
Крем для арбуза
• 29 января 2015
Ответ дляСегодня я не я
От-от, я б швидче всього теж не піднімала б це питання якби не їх смс) А так вони самі визнали вину:) Це вже діло принципу. Вони повині хоч трішки нести якусь відповідальність.
Кружите меня,кружите• 29 января 2015
Ответ дляКрем для арбуза
Деньги никогда не списываются сразу по таким платежам. Вначале сумма блокируется, а фактическое списание происходит на несколько дней позже. Так во всех банках, не только в Привате. То, что Вам пришла СМС- ка о том, что операция на такую- то сумму, значит только, что данная сумма зарезервирована и Вы не сможете ею воспользоваться для совершения других сделок.
Сегодня я не я• 29 января 2015
Ответ дляКружите меня,кружите
не об этом смс, я уже давно работаю с приватбанком, такое в первые, и со всеми их уловками-блокировками знакома, тут идет речь о неверном курсе и перерасчете!!!
если сказали ’А’, пусть говорят и ’Б’...прислали смс, значит пусть пересчитывают!!!
Крем для арбуза
• 29 января 2015
Ответ дляКружите меня,кружите
Навіть якщо так, тим більше з того дня курс почав падати так що всерівно не в їх користь
Тай сам оператор мені нічого про блокіровку не говорив:)
Крем для арбуза
• 29 января 2015
23 числа курс вже був 21,097 відповідно на вихідні він був такий ж:) а з понеділка ще менший
Знайшовся скріншот за 23.01.15. Дуже злюсь на себе що не зробила скрін за 22.01.15 :( це був би основний доказ.
Сегодня я не я• 29 января 2015
Ответ дляКрем для арбуза
перезвонили мне сотрудники приватбанка и сказали, что в течении 3х дней сумма будет возвращенна мне на карту...я спросила какая сумма и по какому курсу будет перерасчет, они сказали , что не знают и подадут еще одну заявку, чтоб узнать курс в тот день))))))
Крем для арбуза
• 29 января 2015
Ответ дляСегодня я не я
Ну це якийсь капець:) Як можна було звонити і обіцяти повернення різниці якщо вони нічого не знають
Крем для арбуза
• 31 января 2015
Ітак, звітую: повернули мені гроші. Висновок: потрібно добиватися свого
Сегодня я не я• 31 января 2015
Ответ дляКрем для арбуза
мне тоже вернули)))))