Разумная Губка• 30 января 2015
Чим себе заняти.
Сьогодні пятниця, а я з дитиною дома, чоловік на роботі. Вирішила все прибрати, щоб відпочити в суботу та неділю. Залишилось помити підлоги та пилюку витерти і чим себе потім заняти. Так скучно.
marysya123• 30 января 2015
выпейте чаю и порассматривайте с ребенком фотоальбомы. расскажите ему о вашей семье, вашей истории любви. будет душевно.
Разумная Губка
• 30 января 2015
Ответ дляwomanterra
А хобби у вас никакого нет?
люблю вишивати, але роблю це коли мала спить бо сильно любить допомагати
Разумная Губка
• 30 января 2015
Ответ дляКондуктор трамвая
Посмотрите сериал, сделайте себе масочку
дякую