Цыбулька• 01 февраля 2015
я недавно узнала что иконы располагают на востоке,а у меня наоборот на заходе...
у меня икона висит как входишь в комнату на заходе.........а в чём разница.у нас и кровать стоит там же.если кто знает,напишите
Детектор лжи• 01 февраля 2015
ну и написали бы все что узнали, а то заглавие одно, а вопрос другой, белиберда в итоге
Кошка Мурка• 01 февраля 2015
Краще вірте в Бога, не робіть поганих вчинків..і не партесь - ікони це своєрідне ідолопоклоніння...ІІ розміщення ніяк не вплине на прихильність Бога...
Мальчун-задирун• 01 февраля 2015
така традиція сформавалася,коли в хаті була 1 кімната, і там усі стіни були зовнішніми. Але це всього-навсього традиція.
В храмі ікони розташовані на всіх стінах, так що можна розміщувати ікони вдома там, де зручно, тільки в доречному оточенні - не біля телевізора, не за дверцятами книжкової шафи.
Головне, щоб ікона використовувалася за призначенням - для молитви.
Кошка Мурка• 01 февраля 2015
Ответ дляМальчун-задирун
.....молитись треба Богу, а не іконі....пробачте, це моя думка...
Мальчун-задирун• 01 февраля 2015
Ответ дляКошка Мурка
я це і без вас знала:)))
Молитися Богу перед іконою легше.
Кошка Мурка• 01 февраля 2015
Ответ дляМальчун-задирун
я це і без вас знала:)))
Молитися Богу перед іконою легше.
...ну продовжуйте поклонятись ідолам...ніхто ж Вам не забороняє...я наперед вибачилась - це лише моя думка...
Ответ дляКошка Мурка
это одно из сектанских убеждений, не имеющих под собой основания. Православные не молятся иконе, они молятся перед иконой. Это две большие разницы. А ересь иконоборчества была преодолена еще 800 годах
Проработник• 01 февраля 2015
Автор, почитайте. поможет.
если кратко, то желательно на востоке, но не принципиально