Пургену мне• 05 февраля 2015

Є бажаючі отримати в Польщі дозвіл на проживання?

Можу безкоштовно допомогти порадами.
очки_ннадо• 05 февраля 2015
Ответ дляИдууу--уууу блин
ну просто вы пишете так, как-будто оформить ВНЖ это что-то сложное, о котором вы сейчас расскажете. А иметь свой прибыльный бизнес и фирму - это так, просто через запятую еще один документ перечисленный)
у кого есть деньги, недвижимость, бизнес итд - давно уже открыли в Литве, Латвии, Польше себе ВНЖ через открывашку ООО еще в Украине, приехав пару раз буквально в страну.

Вот если бы вы рассказали о каком-то неизведанном и не дорогом способе - тут бы все прыгали)
А то представляю, как какой-то домохозяйке с семейным доходом 6 тыс грн приходит на почту ваше - ну у нас власный бизнес и надо просто дать 1000 евро адвокату и 5000зл положить на счет, а еще всего 20 тыс уе иметь на первое врем итд.

Потому и пишут ’хахаха!’)))
Спасибо, я так и хотела ответить)

автор Пургену мне • 05 февраля 2015
Ответ дляNatali6ka
Ви помиляєтесь. Відкрити фірму у Польщі можуть спеціально обучені для цього люди без вашої присутності, приїдете тільки один раз по туристичній візі підписати доки і внести гроші в уставний фонд. Потім ви як власник фірми призначаєте себе директором наприклад та запрошуєте себе на роботу ) на підставі цього запрошення відкриваєте вже собі робочу візу типу D
Все вірно,але ми приїхали по туристичній візі сімєю і вже тут залишились.
Natali6ka• 05 февраля 2015
Ответ дляПургену мне
Мені важко сказати скільки нам це коштувало ,ми не сумувал ,можу сказати багато.
Тому що було багато незапланованих витрат і бізнес пішов тільки з третьої спроби ,це теж збитки.
Ні ,ми відкрили по туристичній.
Скільки часу ви вже у Польщі? Яке місто? Через який час перевіряють фірму? Які мають бути показники?
Я маю бізнес в Україні такий, що може працювати майже в будь-якій країні світу. Тим більш у Європі. І то вагаюсь... Читала одного емігранта, він описує механізм відкриття та приблизні розходи, але там якісь заоблачні цифри, наскільки я пам´ятаю
автор Пургену мне • 05 февраля 2015
Ответ дляочки_ннадо
Да я это знаю, автор просто дезинформирует людей. ’Виїжджаєте сімєю по туристичній візі,реєструєте фірму,’ - порядок действий совсем не такой.
Ви вже пойшли цей шлях,ні ?
А я так .
Тому і ділюсь .
Буквально :
приїхали по туристичній візі,відкрили фірму і отримали дозвіл на проживання ,за цей час нікуди не виїжджали.

Будете тепер знати ,ще такий шлях.
автор Пургену мне • 05 февраля 2015
Ответ дляNatali6ka
Автор, пишіт тут, можливо комусь і допоможе ваша інфа! Як давно ви поїхали?
З кінця липня ,майже місяць жили в Німеччині ,приїхали в Польщу в кінці серпня ,за 1,5 місяця відкрили фірму,отримали всі ніпи,регони,можна було і швидше ,але це був період вакацій ,і подали документи з проханням про дозвіл на тимчасове проживання.
На початку грудня отримали позитивне рішення.
автор Пургену мне • 05 февраля 2015
Ответ дляИдууу--уууу блин

Потому и пишут ’хахаха!’)))
Пробачте ,що не поставила позначку ,що тема виключно для заможних.
Вважайте ,що вона вже є,тому можете проходити повз.

З сімейним доходом в 6 тисяч гривень один шлях-будова або мясокомбінат.
Це теж очевидно,тому не варто було сподіватись на чудо.
автор Пургену мне • 05 февраля 2015
Ответ дляИдууу--уууу блин
Розумиють прекрасно тех, у кого есть деньги и кто не претендует на работу поляков))
В мене таке враження ,що ви вважаєте когось винним ,що у нього є гроші,а у вас нема.
Natali6ka• 05 февраля 2015
Ответ дляПургену мне
Я написала скільки ми платили ,знайшли людину ,яка за 500 євро може відкрити,але запізно ,самі попередньо переплатили.
Уставний фонд такий же,але щоб отримати дозвіл на проживання потрібно мати на рахунку кошти з розрахунку 400 злотих на одного члана родини протягом року ,плюс страхування.
Наша фірма вже працює,я не буду тут писати чим ми займаємось.
Тобто якщо нас 4 то в нас має бути 400*4*12= 19200 на рік? Це на рахунку фірми або на картці? І яке страхування якщо ви на фірми в ZUS сплачуєте?
Natali6ka• 05 февраля 2015
Ответ дляПургену мне
Тобто маючи фірму вже у жовтні отримали дозвіл лише у грудні? Це дозвіл на роботу, я так розумію?

автор Пургену мне • 05 февраля 2015
Ответ дляNatali6ka
Так,ми за рахунок цих коштів збільшили собі уставний фонд ,тобто поставили їх на рахунок фірми і можемо виплачувати ними собі зп ,це як гарантія ,що ми матимемо засоби для існування,навіть якщо фірма перший час не буде прибутковою.
автор Пургену мне • 05 февраля 2015
Ответ дляNatali6ka
Ні працювати в своїй фірмі ми могли відразу,як тільки отримали документи на фірму і навіть добре було би показати до моменту подання доку ментів на дозвіл на проживання,що вже реально ведеться якась діяльність.
автор Пургену мне • 05 февраля 2015
Дівчата,пробачте ,особисо на пошту нікому писати не буду ,не маю такої можливості.
Все написала в темі,можу уточнити,якщо виникнуть якісь запиання.
Идууу--уууу блин• 05 февраля 2015
Ответ дляПургену мне
кто вам сказал, что у меня нема)))

я вам рассказываю - как есть. Вспоминаю, как наши знакомые фрилансеры через инкубаторную фирму тоже там получили ВНЖ и продолжали работать онлайн, как и в Украине и тоже восхищались, как все хорошо, и язык не помеха, все понимают)
А потом приехал брат мужа и уже пытался сам устроиться на польские фирмы...Тут оказалось, что и язык у него плох, хоть и выучил до В2, и что у них безработица и они скорее поляку дадут место итд.
А когда ты тратишь деньги, то все тебя понимают)

я никого не виню, просто говорю, что тема действительно не для всех и нужно было сразу писать - у кого свой бизнес - могу поделиться своим путем) Хотя именно этот путь буквально на всех заборах щас. Куда ни зайдешь - баннеры Бизнес-эмиграция в Польшу. Популярнее разве что Литва и Латвия)
автор Пургену мне • 05 февраля 2015
Добре , розібрались нарешті.
Просто я не думала, що є люди, які планують емігрувати з 6 тисячами гривень в кишені.
очки_ннадо• 05 февраля 2015
Ответ дляПургену мне
Добре , розібрались нарешті.
Оо, ну добро пожаловать в реальную украинскую жизнь
У многих, кто тут с надеждой спрашивает, как получить ВНЖ, даже 6000 грн в месяц дохода нет. Люди доведены до отчаяния и готовы тикать куда угодно, цепляются за малейший шанс.
автор Пургену мне • 05 февраля 2015
Ответ дляочки_ннадо
Хто не має грошей ,повинен розуміти ,що нічого крім чорної роботи,перший час ,за кордоном їм не світить.
Тому я не зрозуміла на якій підставі претензії до мене.
Ніби я винна ,що не знаю таємниці ,як виїхати без грошей,без знання мови ,без європейської освіти влаштуватись там на високооплачувану роботу з першого ж дня ,знайти безкоштовне житло і отримати громадянство через тиждень.
автор Пургену мне • 05 февраля 2015
Ответ дляИдууу--уууу блин
кто вам сказал, что у меня нема)))

так ви ж самі написали вище,що всі в кого є,вже давно вчинили так ,як ми і не мають потреби в моїх порадах.
З огляду на те,що тема вас цікавить і запропонований мною спосіб дуже розчарував,смію зробити висновок,що він вам не підходить.
очки_ннадо• 05 февраля 2015
Ответ дляПургену мне
И по вашему, название и посыл темы дают это понять?
’Можу безкоштовно допомогти порадами.’
Вы так щедры))
автор Пургену мне • 05 февраля 2015
Ответ дляочки_ннадо
’Можу безкоштовно допомогти порадами.’
Вы так щедры))
По -моєму це ітак зрозуміло .
що за кордоном ви потрібні якщо геній,є носієм рідкісної професії на яку є попит в даній країні ,маєте гроші ,або готові виконувати роботу від якої відмовляється місцеве населення.
Тому чуда не станеться,чекати не варто.
Дякую,я теж думаю ,що щедра і добра ,незважаючи на таких,як ви, продовжую допомагати людям.
А ви ніколи нікуди не виїдете,бо їдь у вас є ,а всього решту для того ,щоб міняти своє життя накраще нема.

очки_ннадо• 05 февраля 2015
Ответ дляПургену мне
По -моєму це ітак зрозуміло .
Тому чуда не станеться,чекати не варто.
О, а вы не только щедрая, но еще и ’добрая’, и ’ясновидящая’)) Когда и как я выеду, знаю я и еще кое-кто, но никак не вы
Если вы заметили, в вашей же теме я дала гораздо больше информации, как по сути открытия фирмы, так и по стоимости. Попутно объяснила насчет карты поляка. А вы не умеете воспринимать здоровую критику и скатываетесь до оскорбления оппонента. Удачи.
Natali6ka• 05 февраля 2015
Дівчата, до чого сварки? Комусь ця інфа потрібна, допоможе зробити важливе рішення, змусить шукати більш детально. Якщо хтось і сам все пречудово знає, тому нема що робити в цій темі ) доречі, мало хто вчинить зараз як автор - поділиться всім що знає, бо у нас у хохлов натура зовсім не та, нажаль ((
Автор, закривайте тему, бо чим далі, тим зліші пости.
Україна понад усе!• 07 февраля 2015
Автор! если вы так добры и готовы дать советы, тогда напишите как можно найти посредника за 500 евро? дайте координаты пожалуйста.Это будет хорошая помощь и суть темки будет оправдана.
И еще вопрос: почему Польша? Германия не понравилась? спустя время можете описать разницу как в положительном так и в отрицательном по сравнению с Украиной?

Вы там занимаетесь новым бизнесом для вас или им же и в Украине занимались? у вас на фирме трудоустроинв поляки или др. лица кроме вас с мужем? дети есть и как они пристроены?
Идууу--уууу блин• 07 февраля 2015
Ответ дляNatali6ka
да нет) просто эта информация открыта и доступна всем, у кого есть бизнес в Украине. За ваши деньги за вас все сделают - таких посредников и тут, и в Польше миллион.
Потому непонятно было в чем смысл таких советов тут)

А вот про поделиться - вы правы, но такой информацией - что делиться, раз она открыта и очень узко направленна. Тоже в свое время искали какие-то блоги или советы на форуме от переехавших Украинцев - не бизнес и не перевод по Айти. Все молчат))
Natali6ka• 07 февраля 2015
Ответ дляИдууу--уууу блин

Чого це мовчать? Я давала в кількох темах посилання на блоги українців і Польщі, дуже познавально.
Мене наприклад цікавить інфа саме про бізнес еміграцію тільки у цифрах. І якщо це можна зробити на місці дешевше ніж з України, то чом би і ні. На який дохід треба виходити на місяц, через який час перевіряють фірму, тонкощі ведення саме мого напрямку бізнесу у Польщі, тощо.
trend-service• 07 февраля 2015
Европейское Гражданство (Румынии) всё официально для всех с личной подачей документов в Румынии. Подробности в личных сообщениях.
Показушница• 11 февраля 2015
Ответ дляВ рот не ложи
Так я как раз и задала такой вопрос, см. пост 28. Какие-то льготы есть для владельцев недвижимости - резидентов?
На гражданство не претендую. ПМЖ интересно на перспективу. Вообще, выгодно ли инвестировать в недвижимость в Польше? По сравнению с Киевом?
А вы резидент? Судя по вопросам, вы гражд.Украины, т.е. в Польше вы - НЕ резидент. Льгот нет. Покупка недвижимости ничего (типа ПМЖ и проч.) не дает. В лучшем случае, причина для получения шенген-визы, да и то не очень веская. Т.е. для управления покупным жильем вам нужно будет доверенное лицо в Польше (доп.расходы) или самому руководить дистанционно (что весьма сложно).
Инвестиционная привлекательность жилья, будь то в Польше или Киеве, обусловлена не местом нахождения объекта, а перспективами его использования (спроса и цены).