Аноним• 04 июля 2012
Девочки, по чем сейчас вишня в Киеве?
Аноним
• 06 июля 2012
Ответ дляvesna
Я сьогодні знову ходила на ринок і купила 1,5 кг вишень на заморозку.Ціни вже від 25 до 30 грн. Дівчата, я щиро здивована в кого і де Ви купуєте так дешево вишні. Це що з рук в якихось бабуль? Я бачила в одного дядечки вишні по 20 грн але то якийсь дивний сорт, дуже маленькі.
vesna,я написала где брала я,была я там в районе 9:00,пока не так жарко,взяла 9кг)))цены от 10-15грн.