Чеширская кошечка• 08 февраля 2015
Послухайте і станьте хоть чуть-чуть добрішими
https://
Барабасиха• 08 февраля 2015
когда ты озвучиваешь слова ненависти, ты правда-правда думаешь,что делаешь мир лучше?
наполни свое сердце Любовью, делись ею с окружающими, твори добро и Свет вокруг себя!
Чеширская кошечка
• 08 февраля 2015
Ответ дляБарабасиха
Ви праві, краще людям інколи посміхнутися ніж сказати погане слово
Чеширская кошечка
• 08 февраля 2015
Ответ дляЧики-брык
сама поражаюсь сколько тут злюк
Я теж дивуюся як люди можуть так себе вести? То написано з помилками, то висміюють чиїсь теми, фото і т.д, ну як так можна? Люди просніться , цінуйте кожну прожиту мить, любіть та поважайте свої батьків, дітей .