Беззубовна• 10 февраля 2015
Яка марка помади сама якісна і Ваша улюблена???
Король дивана• 10 февраля 2015
Ответ дляirin_marz
перепробовала разные люксовые, но по качеству самые лучшие Диор руж однозначно
да-дада) Диор нюд руж 169 и 263 оттенок самые-самые
Сеточка• 10 февраля 2015
Ответ дляКороль дивана
Купила Діор екстрім - уперше! мабуть, занадто багато від неї очікувала. Наче й відтінок подобається. І продвець оригінали продає - купа мегапозитивних відгуків. І при цьому всьому я не можу збагнути, в чому ж перевага цього брендового виробу? Вона в мене зїдається (при тому, що я не їм) згортається через 3 години, тоді як значно дешевші помади гідно тримаються упродовж дня. Ну не відчула я її переваги над іншими ....
Король дивана• 10 февраля 2015
Ответ дляСеточка
не пробовала экстрим) я вообще никакие помады не любила, поа эту не попробовала нюд руж. Не замечала ка кдолго дердится правда) но на губах такая приятная
Беззубовна
• 10 февраля 2015
Ответ дляКороль дивана
ой 298 и 263
ці відтінки під натуральні ідуть?