Хочу приобрести, но по производителю нужна консультация. Какой надо купить, что бы остаться довольной качеством?
Беззубая Улыбка• 04 марта 2013
Я брала в телемагазині (топшоп) дуже задоволена. Набагато спрощує роботу на кухні.
Беззубая Улыбка• 04 марта 2013
Ответ дляnik9
а по какой цене и кто там производитель?
Ціна на той момент коли я брала була приблизно 700 грн (рік тому). Порівнювала тоді ціну із ціною на закордонному сайті + доставка виходило один до одного. Зараз дивлюся появились набагато дешевше. Можливо і переплатила, але не знати чи ті дешевші тої ж якості. Країну виробника Вам точно не скажу, так як упаковку утилізувала. Скоріше за все що Китай. Зверху на його кришці написано Genius. Можливо це фірма виробник. Можу лише сказати, що за рік постійного користування нарікань в мене немає. Ножі гострі, нічого не поламалось.
Ответ дляАноним
Дякую Вам!