Янка-угомонись• 11 февраля 2015
Хто робив сам в´ялену рибу, додпоможіть порадою.
Моя мама вирішила зробити нам в"ялену рибу. Я була хвора, і прослухаа той момент, що це в"ялена буде, думала вона просто замаринувати хотіла, щоб я потім посмажила.
орше шос вона там на неї насипала цукру і солі "на око". Ну, а на око вона вічно все недосолює((( Та риба так лежала 3 дні в холодильнику, я ніяк не могла до неї добратись. Сьогодні нарешті долізла, в неї ніби запашок появився, але точно не можу сказати, бо ніс забитий. Що можна зараз зробити? Там риби майже кг....
Янка-угомонись
• 11 февраля 2015
Ответ дляНаучительница
я бы выбросила.
Вчора чоловік вже викинув 1 кг. м’яса, яке спалив, бо йому було ліньки подзвонити і запитатись як його приготувати((( Гроші ж не малюємо... Надіюсь, що ще щось можна зробити...
Научительница• 11 февраля 2015
Ответ дляЯнка-угомонись
Может, если перетушить с овощами до состояния консервы?
Научительница• 11 февраля 2015
Ответ дляЯнка-угомонись
Просто боюсь отравлений рыбных.
Кожугетовый ансамбль• 11 февраля 2015
вялить уже однозначно нельзя
для вяленной рыбы свежесть начального продукта - ключевой момент, важный для безопасности
сыпать соли в такую рыбу надо мнооооого, ее буквально пересыпают солью
как вариант протушить долго
но вы ж ее уже не почистите толком, если она до сей поры нечищенная лежала
как вариант протушить долго
Янка-угомонись
• 11 февраля 2015
Ответ дляКожугетовый ансамбль
вялить уже однозначно нельзя
как вариант протушить долго
Вона почищена була.
Напевно помию добре, і потушу.
А солі мама дала зовсім мало(
Напевно помию добре, і потушу.
А солі мама дала зовсім мало(
Янка-угомонись
• 11 февраля 2015
Ответ дляНаучительница
А рыба с головой или без?
без голови.
Кожугетовый ансамбль• 11 февраля 2015
Ответ дляЯнка-угомонись
Вона почищена була.
Напевно помию добре, і потушу.
А солі мама дала зовсім мало(
Напевно помию добре, і потушу.
А солі мама дала зовсім мало(
А ну, тогда точно уже не повялишь
а кот у вас есть? промойте и предложите кусочек
испорченную не будет есть :-)
Янка-угомонись
• 11 февраля 2015
Ответ дляКожугетовый ансамбль
А ну, тогда точно уже не повялишь
испорченную не будет есть :-)
Та я і не хотіла вялену. Я не можу їсти такі продукти, коли їх приготувала моя мама чи ще хтось, в кого досвіду в тому плані 0.
Тільки магазинне.
Научительница• 11 февраля 2015
Ответ дляЯнка-угомонись
без голови.
Ну тогда не так страшно. Перетушите рыбку со специями и овощами. Только до состояния пока кости жевать можно будет.
Янка-угомонись
• 11 февраля 2015
Ответ дляНаучительница