Секретница• 15 февраля 2015
Допоможіть вибрати попугая
У сина ДН просити подарувати йому папугая, я власне не проти, але нічого незнаю про них(
Вдома у нас лише великий акваріум, квартира невелика 2кімн., якого обрати хвилястого чи корел, чи багато вони потребуть догляду?
Власники папужок, відгукніться і поділіться досвідом.
ЛюбимаЯНЬ• 15 февраля 2015
Одного маленького волнистого попугайчика - мальчика. Научите говорить, уход за маленьким не сложный.
Секретница
• 15 февраля 2015
Ответ дляmena
выбирайте с мелодичным голосом
Ще питаннячко, чи не дуже вони галасливі , наприклад вночі
Кондуктор трамвая• 15 февраля 2015
в нас хвилястий уже майже 7 років. Погугліть про них. Нічого страшного і важкого у догляді не має
Секретница
• 15 февраля 2015
Ответ дляФенте Фря
Кареллы кричат очень громко!У нас ещё и малую кусал.Берите волнистого
Дякую за попередження
Кондуктор трамвая• 15 февраля 2015
Ответ дляСекретница
в мене як дитина маленька була, то він був з нами в кімнаті, то ніколи він дитину не будив. Вночі спить ))
ЖонДуан• 15 февраля 2015
Я не понимаю зачем впм етот крикливый засранец вам что незакем уберать в квартире
Секретница
• 15 февраля 2015
Ответ дляledisss
Хвилясті папужки краще товаришують з дітьми. Купуйте молоденьке пташеня, тоді його легше приручити... З власного досвіду, від акваріума менше збитків!
Акваріум вже маємо багато років, сину хочеться розширити господарство