Секретница• 15 февраля 2015

Допоможіть вибрати попугая

У сина ДН просити подарувати йому папугая, я власне не проти, але нічого незнаю про них(
Вдома у нас лише великий акваріум, квартира невелика 2кімн., якого обрати хвилястого чи корел, чи багато вони потребуть догляду?
Власники папужок, відгукніться і поділіться досвідом.
Копирайторша• 15 февраля 2015
Какарика зеленого.

mena• 15 февраля 2015
выбирайте с мелодичным голосом
Фенте Фря• 15 февраля 2015
Кареллы кричат очень громко!У нас ещё и малую кусал.Берите волнистого
ЛюбимаЯНЬ• 15 февраля 2015
Одного маленького волнистого попугайчика - мальчика. Научите говорить, уход за маленьким не сложный.
olena38• 15 февраля 2015
у меня уже почти год волнистый....такое чудо! говорит уже много всего, играет маленьким мячиком в футбол, со всеми целуется....замечательная птичка....ухаживать не трудно, не шумный...
автор Секретница • 15 февраля 2015
Ответ дляmena
выбирайте с мелодичным голосом
Ще питаннячко, чи не дуже вони галасливі , наприклад вночі
Бегущаяпо• 15 февраля 2015
краще хвилястого.

Кондуктор трамвая• 15 февраля 2015
в нас хвилястий уже майже 7 років. Погугліть про них. Нічого страшного і важкого у догляді не має
автор Секретница • 15 февраля 2015
Ответ дляФенте Фря
Дякую за попередження
Кондуктор трамвая• 15 февраля 2015
Ответ дляСекретница
в мене як дитина маленька була, то він був з нами в кімнаті, то ніколи він дитину не будив. Вночі спить ))
mena• 15 февраля 2015
Ответ дляСекретница
накроете покрывалком вечером и будет спать.
громко вопить они на рассвете начинают.
ledisss• 15 февраля 2015
Хвилясті папужки краще товаришують з дітьми. Купуйте молоденьке пташеня, тоді його легше приручити... З власного досвіду, від акваріума менше збитків!
ЖонДуан• 15 февраля 2015
Я не понимаю зачем впм етот крикливый засранец вам что незакем уберать в квартире
pupsik_y• 15 февраля 2015
И я за волнистого!!!
автор Секретница • 15 февраля 2015
Ответ дляledisss
Акваріум вже маємо багато років, сину хочеться розширити господарство
автор Секретница • 15 февраля 2015
Тоді шукатиму хвилястого(хлопчика)
Yuliks• 15 февраля 2015
Я тоже за волнистого, Карелы - вообще не разговаривают и плохо приручаются! А волнистик станет другом вашему малышу, наш и говорит, и играет с дочкой (когда она ползала еще - он за ней бегал по комнатам, начала ходить - он у нее на плечике сидит).
Покорительная• 15 февраля 2015
возьмите одного неразлучника - самые компанейские