Нас бабушка вже замучила щоб ми зробили такі ліки від кашлю.
Хто пробував, які відгуки?
Ответ дляsobacura
Я делала, неоднократно, а потом просто глицерин пропал из аптек (( именно тот который внутрь можно. А вообще лекарство хорошее было. От кашля помогало.
я для інших цілей брала, в ньому написано для зовнішнього застосування, для обробки шкіри, для слизових оболонок - такий не підходить?