сектантка• 20 февраля 2015

Що за болячка така?

Ох і намучились ми вже(( Дитині 2 роки, захворіла в суботу 14.02, зранку встала з темп 38.6, інших симптомів не було. На вечір потекли сопельки. На ніч дала Нурофєн, не збив, потім ще раз - не помогло. Горячка була 39.8, викликала швидку- збили уколом. На ранок з"явився кашель. Така гарячка з Т 39.6-39.8 продовжувалась три ночі!
В понеділок здали аналіз сечі (бо мали пієлонефрит раніше) і кров. Сеча нормальна, кров нормальна, лейкоцити в нормі, ШОЕ-13. Палички -3 .
Поїхали до ЛОРа- каже, що горло червоне, але не більше того. Написав ГРВІ.
Сиділи вдома, багато пили, збивали темп, мили ніс. Наступні ночі Т була до 39.3.
Вчора (6 день) перездали аналізи. Сеча добра, кров погіршилась, ШОЕ-23, Палички- 17. Гемоглобін впав до 92. Дитина замучена, я замучена від нодоспаних ночей.
Дільнича призначила АБ в суспензії. Сьогодні приймаємо другий день- Т зараз 37.3. Повних 6 днів вона хвора .

Що то за зараза така? Сил немаю((((
автор сектантка • 20 февраля 2015
П.С. В хаті повний лазарет. Перехворіли ми з чоловіком, а тепер діти хворіють. Старша мала легше переносить на разі.
Ще додам- Слухали нас двоє лікарів- легені чисті, але порадили зробити ренген. Сьогодні зранку поїхали на ренген- все чисто, зробили УЗД нирок- все добре. Завезли ще раз сечу на аналіз- він прекрасний.
Я озадачена

Mashenya• 20 февраля 2015
Вірус такий важкий((( В нас теж вся сім’я перехворіла((( В мене 15 років температури не було, а тут дві доби і майже не збивалась(((( Тримайтесь!
Рыжая бестия• 20 февраля 2015
А на мононуклеоз не сдавали?
Прилипало• 20 февраля 2015
аналогично с температурой под 40 были, пьем антибиотики.
автор сектантка • 20 февраля 2015
Дівчата, я страшенно переживаю. А що температура може бути при вірусі так довго? Нехай гарячка спала, але все ж 37.3 є
автор сектантка • 20 февраля 2015
Ответ дляРыжая бестия
А на мононуклеоз не сдавали?
Не направляли на такий аналіз.
Тільки загальний здавали 2 рази
автор сектантка • 20 февраля 2015
І я знаю ПРЕКРАСНО , що вірус антибіотиками не лікується, але воно так довгоооо вже тягнеться, боюсь щоб не дай Боже на нирки не пішло ускладнення
Танцепесенная• 20 февраля 2015
Вирусная инфекция с осложнением, скорее всего грипп у Вашего ребенка был. АБ по анализу оправдано. Вы все делаете грамотно.

При гриппе температура 37 может держаться долго. Не переживайте. Наблюдайте и держите связь с врачом.
Пацаааааааан• 20 февраля 2015
не переживайте, пройдет, это вирус такой(( мы тоже болели недавно( только после этого вируса еще сверху нахватали всяко разно.. иммунитет уничтожает эта вирусятина

Сфера влияния• 20 февраля 2015
это ГРИПП
Like-A-Rainbow• 20 февраля 2015
я болела гриппом - у меня, у взрослой, 39,5-38 было 6 дней..а потом ещё пару дней 37,3-37,5..
кстати, ШОЕ тем выше, чем гемоглобин ниже........
Рыжая бестия• 20 февраля 2015
Ответ длясектантка
Не направляли на такий аналіз.
Тільки загальний здавали 2 рази
Вы же пишете, что и взрослые переболели. Возможно, грипп такой У наших знакомых детки с высокой несбиваемой температурой заболели (один, а через 10дней другой). Оказалось мононуклеоз( По-этому и спросила.
автор сектантка • 20 февраля 2015
Ответ дляТанцепесенная

Дякую, дуже не хотіла давати їй АБ, але вона , бідасічка вже така вимордована(((
І мені сьогодні спало на думку що це не ГРВІ, а саме ГРИП з важким перебігом
Танцепесенная• 20 февраля 2015
Ответ длясектантка
У Вас палочки 17, так что тут выбора не было.

Скоро пойдете на поправку.
автор сектантка • 20 февраля 2015
Ответ дляРыжая бестия
Так, але ми з чоловіком просто мали сильний нежить, з носа дуууже текло і температура 37.5 два дні і все. он сьогодні вже можу до свого носа доторкнутись, а до того був не ніс а суцільна рана.
А дітей загребло конкретно(
автор сектантка • 20 февраля 2015
Ответ дляТанцепесенная

Скоро пойдете на поправку.
Дякую!
А який АБ зазвичай призначають при такій ситуації? Широкого спектру? Бо нам суспензію Фромілід виписали.
Танцепесенная• 20 февраля 2015
Ответ длясектантка
Дякую!
Ой, извините, это уже к врачу, который видел ребенка.
Смотря как давно и какой АБ Вы пили.
Не переживайте. Вы все делаете правильно.
автор сектантка • 20 февраля 2015
Дільнича виписала Фромілід сусп. А інша лікарка (яку покликала я, щоб ще з нею порадитись) казала АБ внутрішньом’язево брати . Я заплуталась...
Like-A-Rainbow• 20 февраля 2015
Ответ длясектантка
если вам суспензия поогла - уже хорошо
у вас ребенок маленький, у него температурный хвост может быть запросто - и неделю 37-37,2 может быть.. пок ане войдет в обычный ритм жизни, не начнете прогулки и т.д. Может подниматься от активности физической и опускаться

Ро30BbIu_CJIoHuK• 20 февраля 2015
Это такой вирус. Мы неделю с температурой 39,6 а потом ка рукой сняло. Чуть покашляли мокреньким и все.
автор сектантка • 20 февраля 2015
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Ви без антибіотика побороли?
Просто красавица• 20 февраля 2015
Ответ длясектантка
зачем ждали? 3дня если темпа не сбивается-то аб.
Просто красавица• 20 февраля 2015
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
сильный организм. мы не обошлись .
автор сектантка • 20 февраля 2015
Ответ дляПросто красавица
Але ж аналізи нормальні були. не показувало бактеріальну інфекцію
Просто красавица• 20 февраля 2015
Ответ длясектантка
мы тоже так-кровь нормально. темпа под 40. но доктор на скорой нас отправил в больницу. пошёл отёк гортани((
автор сектантка • 20 февраля 2015
Ответ дляПросто красавица
Боженько, ну в нас нема такого.. А то що ларингіт?
автор сектантка • 20 февраля 2015
В нас мокрий кашель. з самого початку такий і був
Просто красавица• 20 февраля 2015
Ответ длясектантка
ага.. ларинготрахеит. причём без соплей, внезапно. за 1 день.
автор сектантка • 21 февраля 2015
Щойно поміряла темп. має 37.8. я вже в шоці... Але дитина поїла, попила компоту, бавилась, мультики дивилась, дуріла. он ледь вклала- ще хотіла товктись.
Це нормально як на 2 день прийому АБ???
автор сектантка • 21 февраля 2015
Жаропонижаюче не давала. Останній раз ще минулої ночі давала.